Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiltják a szülők a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltják a szülők a kapcsolatunkat a korkülönbség miatt. Ekkora probléma lenne?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, a barátnőm 16. Pár hónapja ismerkedtünk meg, imádjuk egymást. A probléma, hogy amint tudomást szereztek rólam és a koromról a szülei, rögtön elkezdtek problémázni, szinte tiltanak tőle. Próbáltam velük megbeszélni, de nem sikerült dűlőre jutni. Ilyen nagy probléma lenne ez a kis korkülönbség? Valahogy mi nem éreztük eddig, hogy bármilyen gond lenne belőle.
2013. júl. 1. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Az 5 év nem vészes, itt viszont gondolom főleg a lány szülei aggódnak. Egy 21 éves fiú már nemi életet él, ezt még nem szeretnék a lányuknak. Te felnőtt vagy, ő tini. Ez a problémájuk.
2013. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond ezzel a korkülönbséggel.

Mit mondanak,mi a gond?

2013. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennyit mondanak, hogy nem tartják helyesnek és kész.
2013. júl. 1. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem gaz egyaltalan. Nem a kor szamit hanem a szellemi es szexualis erettseg illetve nyilvanvaloan az, hogy mennyire vagytok egymasnak valok. En is 15 eves vagyok, baratom 18. Igaz hogy ez,kisebb korkulonbseg mint nalatok de a kapcsolatunk elejen sz en szuleim is problemaztak (igaz, nem ennyire) fe mostmar semmi gondjuk nincs ezzel, igy hogy tobb mint 9 honapja egyutt vagyunk. ti mennyi ideje vagytok egyutt? Mert lehet hogy egy ido utan ha nem is helyeselni de elfogadni lehet hogy fogjak.

Az hogy egy 21 eves mar el nemi eletet, egy tini pedig nem az nem igaz. Manapsag mar egyaltalan nem korfuggo. Es szerintem a kornal sokkal fontosabb az, hogy

2013. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a ket ember szeresse egymast


(elozo folyt.)

2013. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!