Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók élmények?

Figyelt kérdés
részletesen...!

2013. júl. 1. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Mögvót. Részleteket is? Lánnyal.
2013. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam, születésnapi buli volt egy tó partján. Elég szolid volt, délutáni. Egy srác, akit már évek óta ismertem, folyamatosan körülöttem sündörgött, táncoltunk, majd végül a tónál elcsattant az a bizonyos első csók. Nem is tudom, fura volt, de azért tetszett a dolog :D
2013. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Álltunk a buszmegállóba, egy fa alatt, tavaszi idő volt, reggel fél 8 előtt, letettem a táskám, az se érdekelt hogy az alja vizes lesz, mert előző nap esett. Megölelt, adtam neki egy puszit, visszapuszilt, majd egy kis csók elcsattant.

Arra gondoltam, te jó isten, az első csókom. Utána zavaromban elfordítottam fejem, és megöleltem. 15 voltam


18/L

2013. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem volt.
2013. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
8 évesen, az unokahúgommal, egy percig smároltunk kb, úgy, hogy azt se tudtuk mi az... aztán benyitott a nagyim.
2013. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
én félek tőle.honnan tudom majd hohy hogy kell csinálni?
2013. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Na, ezt amúgy is le akartam írni valamikor. :)

Tavaly volt november végén. Egy számomra nagyon kedves srác végre felutazott Pestre. Elmentünk a Bambuszliget nevű étterembe, ahol megkért, hogy kamerázzam le őt sushi evés közben, egy munka miatt. Persze meg voltam győződve arról, hogy barátok vagyunk. Hülyültünk rengeteget, nagyon jól éreztünk magunkat. Végül betértünk egy romkocsmába is. Egy pohár bor társaságában már ölelkeztünk, egymásnak dörzsöltünk az orrunkat. Volt szájrapuszi, csók is. Először nem hagytam, utána már igen. Annak örülök nagyon, hogy egy igazi rózsaszínködös, kedves emlék marad. Cseppet sem bántam meg. Egyik kedvenc számom (Péterfy Bory - Ópium) szólt az akció közben.


17 éves voltam/vagyok. Azóta teljesen beleestem a srácba, de ő (már) sajnos nem szeret úgy, mint nő a férfit. Őrjítő. :(

2013. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Emberek ***** válasza:
100%

15 voltam, és a Dunaparton ültünk suli után, és ott csattant el. A lányt a gólyatáborban ismertem meg, és akkor elmélkedtem rajta, hogy milyen lenne Vele. Aztán vettem a bátorságot, elhívtam, majd a randi után 3 nappal történt meg a csók :)

azóta sajnos vége lett, de sebaj túléltem. szép volt az az idő :)

16/f

2013. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem történt még velem ilyen...

16/f

2013. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Elutaztam egy táborba, ami nagyon messze volt innen.(300km), ott találkoztam egy lánnyal, két napot voltunk együtt. Este tábortűz volt, a tábortűz után mi kintmaradtunk a tóparton, egy padon ülve. Ott csattant el az első csókom, 16 évesen. Most 400km választ el minket :(
2013. júl. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!