Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek az életéből kimaradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek az életéből kimaradt az első csók, diákszerelem és az iskoláskori élmények és ha már kapuzárási pánik van, hogy szerezzek tapasztalatot?

Figyelt kérdés

F


Akinek még szerelmi élete sem volt. És még tapasztalatom sincsen.


2012. aug. 16. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Az én környezetemben - sajnos - nagyon sok olyan felnőttkorú férfi van, akinek nem hogy barátnője nem volt, de még az első csókon, s első szexen sincs túl! Ez már akkor nagyon kínos, ha az illető 37 éves :)


A kapuzárási pánik nem pont emiatt alakul ki, hanem legfőképpen azoknál, akiknek családja van, öregszik, de még fiatalnak érzi magát, s a környezete nem fiatalokból áll, hanem idősebb korosztályból: náluk szokott beütni ez a pánik. Ezért vannak a MILF-ek, és ezért öltöznek szajhának a 30-40 felettiek is!


Én azt mondom, hogy igenis kell az ember életébe egy partner, aki mind érzelmileg, mind pedig testileg helyt áll, és részt vesz a partnere életében! Ezek az evolúció alapfeltételei!

2012. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát.. talán nagyon hülyén hangzik, de én a legjobb barátomhoz mentem:'D Ugyan így voltam, mint te (csak én lány vagyok), nálam is ugyanaz volt, mint nálad. Eldöntöttem, hogy szánalmas vagyok, és felhívtam a legjobb barátom, aki köztudottan nagy csajozós volt :'D Amikor vele voltam (nem feküdtem le vele) akkor biztonságban éreztem magam. Szerettem, nem szerelemmel, és bíztam benne.

Elvitt a zenekarának az előadására és ott találkoztam a mostani barátommal. Mondhatni mindent a legjobb barátomnak köszönhetek.

2012. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon át tutom érezni a helyzetedet, ezek nekem is teljesen kimaradtak.

30 évesen is még ott tartok, hogy soha nem volt barátnőm (vagyis még nem is csókolóztam). Vagyis elég reménytelen a dolog. Azt én is szeretném tudni, hogyan lehetne ebből kitörni.

2012. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Nézd, ezt magadban kell tisztázni, hogy miért maradtak ki ezek a dolgok az életedből. Esetleg vannak önértékelési problémáid? Vagy az a gond, hogy aki Neked tetszett annak Te nem és fordítva? És hány éves vagy. Amúgy nem feltétlenül nagy baj, hogy ezek a dolgok kimaradtak, viszont a kapuzárási pánik ellen Neked kell tenned, pl. járj el szórakozni baráti társasággal és próbálj ismerkedni. Remélem valamennyire hasznos lesz számodra a válaszom.
2012. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Megértelek, én 20-on évesen igaz hogy találkoztam a párommal, de előtte semmi.És bántott nagyon hogy kimaradtak a dolgok, és még ma több év után is néha padlóra zuhanok, de szeretem őt, és minek hagynám el 1-2 kisebb élményért. Szóval nehéz, és nálam az is maradt. :) fel a fejjel.
2012. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden kimaradt. 27 évesen volt egyetlen alkalmam, hogy átéljek pár dolgot ezek közül. Éltem is azonnal az egyetlen árva lehetőségemmel.

Barátnőm még mindig nem volt, de legalább közel kerülhettem egy nőhöz végre...

Hogyan szerezz tapasztalatot? Fogalmam sincs...

Talán fizess a szexért, bár én nem tudtam megtenni...:S

Nem az igazi, de legalább valami...

De pl. az első csók élménye nem pótolható egy prostival, azt hiszem...

2012. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó igazad van valóban nem pótolható egy prostival én amikor elsőnek csókolóztam azthiszem 13 éves voltam a csaj kb 16,17 és másnap kiderült hogy csak ugy csókolózott velem ő sem tudja miért. utána pedig nem is volt normális kapcsolatom és ugy érzem emiatt lehet mert ugye az első csók is olyan mint a szüzesség elvesztése csak egyszer van
2012. nov. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Borzasztóan sajnálom, hogy ez van. Én sem vagyok sokkal jobb helyzetben. Viszont ami kevés tapasztalatot szereztem, az a társkeresőknek volt köszönhető. Ott próbálkozni kell mindenképpen, és a prostikat sem szabad kihagyni, tapasztalatnak az is jó. Szoritok neked.
2013. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!