Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A legjobb barátaimnak barátnőjük van. Ha valami programról van szó, mindig barátnőstül kell vonulni mindenhova, már olyanok mint a házas emberek én meg megmaradtam egyedül. Többé nincsenek azok a jó sörözős estek. Tudom egy gyengébb minőségű egyedet be lehet szerezni manapság bárhogyan, de én nem szeretnék mert félek, hogy korlátozná személyes szabadságomat és felelősséget kéne érte vállalnom érzelmileg, amelyre jelenlegi életfelfogásom és érettségi szintem mellett képtelen vagyok. Valamint nem szeretnék csak azért, hogy legyen. Enélkül viszont képtelen vagyok egy normális programot összehozni régi barátokkal akik hozzá vannak nőve asszonyaikhoz.

2013. júl. 1. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerős a szindróma. Ez ilyen, nem tudsz mit tenni. Mondjuk ne egyed szót használj már, idegesítő. Majd ha meg Neked lesz nőd és nekik nem, átfogják érezni a gondod, de csak akkor. Az ember utólag okos és tanul.
2013. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remek, te sem vagy semmi:D Építs laza kapcsolatot ami szexen és "közszereplésen" alapszik.
2013. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert lenne egy barátnőd, nem biztos, hogy korlátozna téged. Az egész kapcsolat dolog a bizalomra épül. Ha megbízik benned, simán mehetsz sörözni a haverokkal. De elég csak egyszer eljátszani a bizalmát. Utána lesheted.
2013. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem korlátozom a párom. Oda megy ahova akar a haverjaival.
2013. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nálunk volt A, B és C buli. a c.be jött mindenki akárkijével. Az a-ba csak a ráégi fiúcimborák. A B-be meg a fiúcimborák és az ő helyszínüket, ivászatukat és hangulatukat kultiváló 2 db közeli lánybarát.:)
2013. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék! Nem a sörözésen van a hangsúly csak egy példa a sok közül.

Előző kapcsolataimban is korlátozva voltam valamennyire óhatatlanul, ez nem egy nő hibája, ilyen egy kapcsolat. Ez a sajátossága óhatatlanul.

Én jelenleg annyira bele vagyok kényelmesedve az zavartalan kis életembe, hogy nem vágyom efféle bonyodalmakra.

2013. júl. 2. 00:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez a legtöbbször így van. Mi is együtt járunk szórakozni a párommal és nem azért, mert félünk egyedül elengedni a másikat, hanem mert jobban érezzük magunkat egymás társaságában esetleg egymás társaságában és baráti körben, mint baráti körben egymás nélkül. A barátaink is mind hozzák a párjukat, már akinek van.

Nem nagyon tudok mit tanácsolni, ha semmiképp nem hajlanak a haverok a pasis programokra, rájuk erőszakolni nem tudod. Vagy elfogadod, vagy keresel egyedülállókból álló haveri kört a sörözésekhez.

Vagy ha inkább az zavaróbb, hogy te nem tudsz vinni partnert, a komoly kapcsolat meg nem neked való, keress valakit laza kapcsolatra.

2013. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem a kapcsolat vagy halál komoly szerelem vagy semmi. Ez a "probléma" is fenn áll. :)
2013. júl. 2. 00:17
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdéshez feléhez viszonyítva a kommented:

Este étkezés után napi egyszer, szájon át beadandó:

[link]

2013. júl. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jesszus, nem tudok írni:D Kérdésedhez viszonyítva!
2013. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!