Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a nőknek az érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a nőknek az érzelmes nőies pasik kellenének inkább?

Figyelt kérdés

Én elég férfias határozott erős pasinak tartom magam, azt szokták rám mondani, hogy "típikus pasi" vagyok :)

Barátom tökre az ellentétem, érzelmes, kedves lágy pasi, szexnél is nem adja olyan könnyen magát, érzelem nélkül képtelen szexelni stb, komolyan mondom, sokszor azt hiszem hogy csaj, teljesen úgy gondolkodik.

Én valamiért nem vagyok olyan sikeres a nőknél, viszont haverom, tökre sikeres, mindig volt valakije, nagyon hosszú kapcsolatai voltak


2013. júl. 2. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos nem:D
2013. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez is egyénenként változó dolog. A férfias férfi jól hangzik, de nekem kell hozzá, hogy legyen egy kicsit érzékenyebb oldala is. Félre ne érts, nem kell lányos legyen, és bőven elég, ha csak a négy fal között ilyen, de néha legyen :) Bújós , romantikus, szeretgetős. Ha valaki ilyen, attól még férfias férfi marad :)
2013. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a kettőtök keveréke lenne az ideális. Szexnél jobb egy érzelmes pasi. Mert ő nagyobb valószínűséggel nem fog megcsalni, ha kellenek a szexhez az érzelmek. Ergo nem a farka után megy.

A magánéletben meg jobb egy határozott, aki tud irányítani, lehet rá támaszkodni.

2013. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Anonymuser válasza:

Az a baj, hogy a szocializáció kezd elbaszódni, és a nők kezdik magukat férfinak képzelni és ők próbálják hordani a gatyát, a férfiak meg elkezdtek elkorcsosulni szerintem.


A kérdésre válaszolva pedig, sajnos némelyiknek már az ilyen dísz-agyagaedények kellenek... De ha egy rendes nőt veszel alapul akkor van egy köztes út, amikor férfias vagy, magabiztos, te irányítasz, stb, DE. Emellett figyelsz a lányra, óvod, a tenyeredben hordod, vicces vagy, kedves vagy, és minden amit el tudsz képzelni. :D


Ez persze azért nehéz mert csak azzal a lánnyal tudod ezt megtenni aki illik hozzád, mert ha valami hiányzik akkor már nem fogsz tudni úgy viselkedni a csajjal.


Tapasztalatból írtam ezeket.

2013. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ASOT ***** válasza:
ÉN ezt inkább a fiatalabb korosztálynál vettem csak észre a tiniken meg picit idősebbeken.
2013. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nyilván a köztes a legjobb, de én nem tudok olyan érzelmes lenni.

Szerintem az ilyen kettő közötti pasiból baromi kevés van

2013. júl. 2. 13:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan kevés. A férjem is az a határozott tipikus pasi, ráadásul főnök is, szóval mindig irányít, néha itthon is. Én hozzászoktam. De a kor előrehaladtával bújósabb lett, amikor kettesben vagyunk, meg el kezdtünk többet romantikázni. :) Mondjuk lehet közrejátszik, hogy közben apuka lett. Ettől függetlenül azért 90%ban még mindig ő a Férfi. De én mondjuk megőrülnék egy lányos pasitól. Egyszer volt és az bőven elég is volt :)
2013. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
A nőknek nem jönnek be az érzelmes pasik, de a külső fontosabb nekik. Valszeg a haverod jobban néz ki, mint te.
2013. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan kevés"

:O

Hát baromi kevés van, nem véletlenül már házas ez a fajta férfi. Szerencséd van. A legtöbb pasi egyáltalán nem ilyen, sőt az is ritkaság, hogy két értelmes szót tud mondani. A legtöbb pasi csak alkalmit akar vagy csak szexet stb. Szerintem nagyon nem tudod a mai férfi társadalmat milyen...sajnos :( 25L

2013. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8.

Hát sokkal csúnyább pasi :D

Kövér is stb. (kb. 170/85) és elég jó nőket kapott olyan 28-30 közöttieket.

2013. júl. 2. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!