Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsok kellenének! :S hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok kellenének! :S hogy válasszak 2 fiú közt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van 1 fiú, akit 1 hónapja ismertem meg a neten..nagyon sok közös témánk van, tényleg passzolunk egymáshoz és nagyon megszerettük egymást de az a baj, hogy 200km-re vagyunk egymástól..pár hét múlva tudnánk találkozni, de közbejött egy másik fiú, akit most ismertem meg egy táborban, de elég gyorsan halad a kapcsolatunk, tőle kaptam az első csókomat.. Még nem érzem, h szerelmes vagyok, de nagyon jó vele lenni. Most hogy mondjam el a netes srácnak? Már beszéltem vele a tábor óta, de úgy tettem mintha semmi sem történt volna és nagyon szarul érzem magam emiatt :( mit tegyek? 14/L
2013. jún. 30. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
azt válaszd aki közel van , ha netes kapcsolatod lesz keves találkozással , akkor nem sok élményre számíthatsz , nem ekll még 14 évesen az igazit keresni, szeres a pasit , legyne vonzalom , és szórakozzatok, és ehhez az kell hogy ne lakjon 200 km re. a szórakozás alatt nem a sexet értem
2013. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

teljes ellentmondás az egész :)


látszik hogy "tiniszerelem" :)

2013. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
válassz egy harmadikat hidd el jobban jársz
2013. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

200 km még felnőtteknek is nagy távolság.

Úgy lenne korrekt, ha a táboros gyereknek elmondanád, hogy egy ideje ismerkedsz valakivel és amíg nem találkozol azzal a sráccal, addig vegyetek vissza.

Utána viszont már könnyebben tudsz dönteni.

Lehet, hogy a táboros gyerek megsértődik, de akkor ennyit is ért az egész.

2013. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon hajlok a táboros fiú felé, mert tényleg nagyon jó vele lenni és nem azzal akarom törteni a nyaramat, hogy skype-olok egy fiúval egésznap, de nem tudom, h mondjam el a netes fiúnak, hogy nekem ez így nem megy, nagyon megszerettem és borzasztó belegondolni, hogy fájdalmat okozok neki.
2013. jún. 30. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!