Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok nagy részét tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy részét tényleg zavarja ha velük van a fiú és ránéz a telójára vagy írnak neki?

Figyelt kérdés

A telóm mindig nálam van és napjában többször is megnézem a fecebookomat. Minden nap írnak valamit a barátaim.

Egyik lányt ez baromira zavarta és meg is mondta hogy egy gáz.

Van most barátnőm és őt is zavarta mikor felnéztem facere vagy elolvastam hogy mit írtak.

Én az a fajta facebookos vagyok aki mindent elolvas de semmit nem ír ki :D


2013. júl. 2. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom konkrétan mire gondolsz, de ha épp randiztok akkor a lányra figyelj, ne a kretén facebookra.
2013. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az első válaszoló messze jár a céltól. Szerintem a barátnőd azt hiszi, hogy megcsalod, és egy lánnyal beszélgetsz, szóval a harmadik féllel. Féltékeny, ennyi.
2013. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert ha vele vagy ne netezz. Ha beszélgettek és közbe a telódat előkapod és párszor ránézel olyan mintha untatna téged, vagy nem érdekelne, hogy mit mond.
2013. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es, szerintem nincs igazad, mert ha megcsalná nem mellette nyíltan beszélne a 3.-kal.
2013. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te is az a fajta vagy aki fércbuk nélkül már a wc-re se tud kimenni. ha olyan lánnyal randizol aki szintén fércbuk függő, és ő kibírja hogy ne nézegesse a randi alatt, akkor az a minimum hogy te se nézegeted, ha meg olyannal vagy akinek fontosabb dolga is van mint a fércbuk és a nézegetésre fordított időt esetleg veled töltené, azt a lányt meg nem érdemled meg
2013. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha munkával kapcsolatos, akkor nem gond, mert az fontos. De ha minden haver like-olása annyira fontos, hogy nem figyelsz a barátnődre, az már gond.

Általában tudom, hogy mikor várható fontos hívás vagy üzenet. Ilyen esetben mindig megnézem a telefonomat. De jellemzőbb, hogy azt mondom, nem lényeges, csak egy fb noti.


Ha rendszeresen előfordul, akkor úgy is kérdezhetnéd, hogy zavarja-e a lányokat, ha leszarod őket.

2013. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a lányok egy részét hanem a fiúk egerészét is ha olyan.


Ha nagyobb társaságban vagyunk és nem randizzunk valakivel akkor is zavar ha valaki ezt csinálja. Gondolván, hogy nem nagyon érdekli a társaság.

2013. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a második kommentelő nézte be az első lesz a tényállás :)

egyszerűen bunkóság, ráadásul, ha amúgy sem szoktál válaszolni később is megnézheted

2013. júl. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!