Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SNW kérdése:

Társfüggőség ellen?

Figyelt kérdés

Társfüggő vagyok, röviden: nehéz gyerekkorom volt és ahogy utána olvastam a gyermekkori traumák közrejátszanak ebben, 21 éves vagyok F. van egy fél éves kapcsolatom és nagyon jól megvagyunk, de egyszerűen érzem hogy tudni szeretném mit csinál, hogy jól van e, bizalmatlan is vagyok mert az előző párom nagyon csúnyán megcsalt és az itthoni helyzetem is nagyon rossz. Attól tartok ha én nem hívnám el őt nem keresne hogy napokig nem találkoznánk, mindig azt hiszem hogy már megunt és hogy ha bulizni megy valami butaságot csinál.


ez nem lehet egészséges, kérlek valaki, valami használható infót!!!! :(



2013. júl. 2. 19:55
 1/5 Baccardi01 ***** válasza:

Ezt megbeszélted már vele?

Szerintem biztos ő is szeret nagyon és nem fog butaságot csinálni.

2013. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, jó párszor de egyszerűen vannak olyan dolgok amik előttem voltak és nem büszke rá, vagy tartok olyantól hogy túl sokat iszik egy buliban.


nem tudom mit tudnék tenni, avassam be ebbe is hogy szerintem mi a problémám? akkor nem válok még jobban társfüggővé ha ezt is elmondom neki? és tőle várom hogy segítsen?

2013. júl. 2. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

pszichológus ?

nem bántásból de lehet jót tenne .. nem :O?

2013. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincs rá pénzem sajnos, nem engedhetem meg magamnak. gondoltam már rá!
2013. júl. 2. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem társfüggőség... ez inkább féltékenység.
2013. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!