Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanság nagyon sokat veszeks...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság nagyon sokat veszekszünk a barátommal. Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Feszültek vagyunk mindketten, mert most egy ideig nem találkozunk. És emiatt már szinte minden napra jut valami veszekedés, de a legkisebb apróságokon. Ha skype-on nem hív, megsértődök, mert az arra utal, hogy nem is akar látni, ha nem akarok az előző esti vitáról beszélni, mert nem szeretném folytatni, akkor meg ő sértődik meg. Minden kis hülyeségen képesek vagyunk összekapni, az utóbbi héten már szinte másból sem állt a kapcsolattartásunk, csak veszekedésből.

Szeretem őt, és elvileg ő is engem, amikor együtt vagyunk és rendesen találkozunk, akkor minden rendben, és kicsivel több, mint egy hét múlva találkozunk is, úgy tervezzük, de addig mit lehetne tenni? Hogyan vészeljük át ezt az időszakot? Ötletek?


Előre is köszönöm a kicsit is használhatóbb válaszokat! :)


20/l és 21/f


2013. jún. 28. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tul sok a szabadidőtök. Menjetek el melozni akkor nem lesz idötök veszekedni mert ha a beleteket is kihajtják a munkahelyen akkor örültök hogy éltek.
2013. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyél kedvesebb, megértőbb, ha nem keres nem azt jelenti, h nem is vagy Neki fontos, biztos dolga volt. Ne szítsd a vitát, ne sértődj meg, ne tégy szemrehányást. Az oké, h feszültek vagytok, de valahogy át kéne hidalni ezt az időt, menj sétálni, olvass..ect..ne agyalj az sem tesz túl jót. Tudom nem könnyű, de ha szeretitek egymást ennyit megér. Hidd el, ha mosolygós vagy sokkal jobb.

Próbáld átérezni az Ő helyzetét is.

2013. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 belbolyhocska ***** válasza:

Nálunk is ez volt... Számoljatok el magatokba 10-ig mielőtt kimondtok/leírtok valamit. Ne a piti kis hülyeségeken veszekedjetek, hanem azon ami komoly. Adjatok egymásnak egy kis szabadságot, ne féltékenykedjetek elvégre hűséget fogadtatok nem vakságot. Csináljatok közös programokat, és tényleg ne kössetek bele minden apróságba. Az első hozzászólónak igaza van... Menjetek el dolgozni, és munka után szépen beszélgettek, vacsoráztok stb. :) Az az egészséges, ha mind a kettőtöknek meg van a saját kis élete, és közbe együtt is vagytok.


Kicsit gondoljatok bele, hogy ha esetleg valami gond van egymásra kell, hogy számítsatok. Ha ez így megy tovább megölitek a bizalmat, a barátságot, nem beszélve a szerelemről. Beszélni se akartok majd egymással, mert az lesz bennetek, hogy "jajj már megint a vita következik...". Nem szabad hagyni!!

2013. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezek jó ötletek lennének, de mint említettem, a probléma ott van, hogy még több, mint egy hétig nem is találkozunk, és egy ideje erre nem került sor (én most vagyok határon túl, ő vasárnap megy Angliába). A távolság meg eléggé megnehezíti a közös programokat és a vacsit. A saját élettel kapcsolatban sincsenek gondok, nem élünk együtt és nem találkozunk a hét minden napján akkor sem, amikor pedig egy városban vagyunk.

De azért köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2013. jún. 28. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha vita van,hagyd rá,vagy ne szítsd a tüzet.Tapasztalatból mondom.Ha ezt tovább folytatjátok,megölitek a kapcsolatot.Kevesebbet kellene beszélnetek,mert egymás agyára mentek,a gép meg a ti agyatokra,hogy azon kattogtok miért nem ír a másik.Csak magatokat teszitek tönkre vele.Tényleg le kellene fáradnotok,és akkor nem maradna energiátok annyit vitázni apró jelentéktelen semmiségeken.
2013. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de már így is alig beszélünk, csak esténként, max 3-4 órát, de azzal sokat mondok, mert ő dolgozik.
2013. jún. 28. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!