Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külső szemlélőként mi az, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső szemlélőként mi az, ami legjobban zavar egy pár viselkedésében?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha nyilvánosan szexelnek.
2013. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy pár, mint 2 ember vagy egy párkapcsolatban lévő másik fele?
2013. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Engem is az ha nyilvánosan édelegnek, ömlengenek, smaciznak, egymás nyakában lógnak. Tekintettel lehetnének a magányosokra is!


22/N

2013. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nyilvános helyen nyalják falják egymást
2013. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ha a közelembe nyalják egymást.. és nem tudok odébb menni.. pl buszon.
2013. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kis 1 hetes kapcsolatban lévő gyerekek idegen emberektől 3 cm-re konkrétan lenyomják a nyelvüket egymás torkán, mindezt olyan cuppogó hang kíséretében, hogy a szomszéd városban is azt találgatják, hogy mi a franc ez...
2013. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 LeftBehind ***** válasza:
100%
Az előttem szólók jól megfogalmazták. Még azt tenném hozzá,mikor nem egész 1 hét után a faszbúkon ömlengenek kétpercenként.
2013. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Az, ha a buszon is olyan bunk.k, hogy leszarják, ha csak egy ülőhely van valaki mellett, inkább megkértek, hogy cserélek e csak azért h egymás mellett cuppogjanak aztán végig a hátam mögött. Amikor leszálltam be is szóltam a csajnak:

légyszi a makkomat is legközelebb. :)

2013. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha gyakorlatilag nyilvánosan pettingelnek, de nem irigységből, hanem mert kukkolónak érzem magam. Bár talán élvezni is lehetne az ingyenműsort :>
2013. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Az, ha nyilvános helyen, ahol amúgy is nagy a tömeg, mondjuk buszon, közvetlenül az ember orra előtt nyalják-falják egymást.
2013. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!