Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, h mit tegyek:c A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, h mit tegyek:c A pasimról megtudtam, egy két dolgot, de még mindig szeretem! Mit tegyek? Tanácsra lenne szükségem:/ részletek lent.

Figyelt kérdés

az egész azzal kezdődött, h a nyarat nem fogja a városba tölteni, hanem az ország másik végén:/ nem is fog haza jönni:c

ezután megtudtam, h cigizik! ez engem annyira nem zavart, de nem is örültem neki annyira, h 13 évesen már rendszeresen cigizik...csak az zavart, h mikor megkérdeztem, akkor a szemembe mondta, h nem! ez nekem sz*rul esett, h nem őszinte...

ezután az egyik volt osztálytársammal beszélgettünk, és felkerült "xy" (a pasim). mesélt róla egyest mást...pl.: rendszeresen füvezik, lop ( nem kis dolgokat), és más lányok után fütyül, és mondja, h jó a seggük:/

a barátnőim, mint azt mondják, h dobjam...

de ezzel az a baj, h 1 élőbe szokták az ilyeneket közölni... 1 2 ha szakítanék, azzal magammal is kiszúrnék, mert ezek ellenére is nagyon szeretem...:c (sajnos:cc)

13/L


2013. júl. 2. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a sok :c -zés? Ereszt a fejed?


más lányok után fütyül, és mondja, h jó a seggük:/ XDXDXD


Kakaó és ágy.

2013. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok kérlek, hogy ezek a 13 évesektől származó eszmefuttatások csak troll-kérdések. Mondjátok, kérlek...
2013. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hidd el nem azok...

13 évesen ezt csinálja? karrier öcsém, majd ha így folytatja vagy intézetbe vagy a föld alá kerül a drága ;)

2013. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lerövidítem a sztorit: igaza van a barátnőidnek, szakíts vele és kész.
2013. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha az olyan egyszerű lenne...agyam: szakíts vele! szívem: maradjak vele együtt, mert szeretem!
2013. júl. 2. 23:32
 6/10 anonim ***** válasza:
ez esetben bogárka hallgass az agyadra
2013. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Csak nekem tűnik az normálisnak, ha 13 évesen a barátnőimtől nem a pasimról kapok pletykákat és mindenféle hírt, hanem a legújabb tinibandáról, vagy esetleg arról, hogy mik történtek velük az elmúlt napokban? Én ilyenkor még lent voltam a haverokkal estig és zenét hallgattunk, beszélgettünk, álmodoztunk. Pasim sincs még, de jobb is az életem, mert legalább az összes ilyen dologból kimaradok :D



15/L

2013. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallgass az agyadra! A szerelemről ebben a korban még fogalmad sincs! Főleg hogy egy ilyen gazemberpalántáról van szó, akivel normális ember szóba sem állna.
2013. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dobjad.

13 évesen még egy szakítás nem okoz akkora lelki vihart mint később 18-20 évesen.. Ezt te bizonyára még nem biztos hogy így fogod tapasztalni, fájni fog ez is nagyon, de ami később lesz azokhoz képest ez semmi.

Tényleg dobd...

2013. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Füüüüty, jó a segged.

Imádom. Használni fogom.

2013. júl. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!