Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetnék? Szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Szükségem lenne tanácsokra.

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk a barátommal. Nagyon viharos kapcsolatunk volt a vége felé, ezért inkább búcsút mondtunk egymásnak. Ő kiköltözött külföldre, én itthon maradtam. Nem rég felbukkant, hogy újra szeretné kezdeni, hiszen tudja, hogy még mindig szeretem, annak ellenére ami történt. Személyesen nem tudtuk még megoldani a felmerülő problémákat. Körülbelül 3 hónap múlva tér haza. Az eszem azt súgja, hogy el kell engednem, viszont szívem szerint várnom kell. Mitévő legyek?

2013. jún. 30. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mik voltak az okok, amik miatt szétmentetek?
2013. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2013. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elején minden jól ment. Féltékenység,távolság voltak a fő okok... igazi se veled,se nélküled kapcsolat lett a végére, de a szerelem nem hűlt ki.


Fél év alatt nem sikerült elfelejtenem,úgy érzem most se menne.

2013. jún. 30. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem írtál arról semmit, hogy "mi történt". De amit írtál, az alapján nem sok értelme lenne, kicsit olyan szaga van részéről a dolognak, "hogyha nincsen ló, jó lesz a szamár is". Persze te szereted, és nem akarod észrevenni/elfogadni a nyilvánvaló dolgokat, és szeretnéd azt hinni, hogy minden meg fog változni. Nem fog, az emberek nem változnak, főleg nem ilyen rövid idő alatt, és végső soron magadnak ártasz, ha egy sikertelenségre ítéltetett kapcsolatba próbálsz meg ideig-óráig életet lehelni.
2013. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, néha én is így gondolom, csak ezzel az a baj,hogy erősebbek az érzelmeim,mint a józan gondolkodásom ...
2013. jún. 30. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Sejtettem:) Viszont akkor kb felesleges a kérdés, mivel úgyis magad feje (pontosabban szíve) után fogsz menni, mondjon az ember bármit. Én azért azt mondom, hogy próbáld meg elfelejteni az előtted álló három hónapban, nem a fotóit/leveleit olvasgatni üres pillanataidban, ne ábrándokat-terveket szövögetni, hátha végül mégis sikerül "kiszeretned" belőle.
2013. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő keresett meg fél év után, és akármikor ellenzem,hogy újra beszéljünk és tartsuk a kapcsolatot,akkor ellenkezni kezd, és nem hagyja,hogy vége legyen... ezáltal két lehetőség áll fent; vagy valóban ragaszkodik hozzám,vagy nincs ló jó a szamár effektus lép fel.
2013. jún. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!