Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdjek el most beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el most beszélgetni vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit egyik versenyen láttam de sajnos messze van tőlem de nagyon megtetszett.A versenyen nem beszélgettünk nem volt putyeróm hozzá xD:D.De biztos látott mert kísérletes verseny volt és én mutattam volt be a kísérletet a társammal.Lényeg,hogy 40km-re van tőlem ami szerintem még nem annyira vészes viszont szívesen találkoznák vele de nem tudok:((,csak jövőbe a versenyen:(Facen bejelöltem,visszajelölt aztán írtam neki,hogy szia láttalak volt a versenyen stb aztán alakult a beszélgetés onnantól már.Aztán rájöttem,hogy a drága barátom már bejelölte és elmondta,hogy tetszik nekem csak nem merem elmondani,én elakartam mondani facen de egyből nem ezzel akartam kezdeni aztán idegességembe írtam annyi h nem volt fent de írtam,hogy már barátom mondta de elmondom én is,hogy tetszel nekem stb... Aztán vissza is írt,hogy "Aranyos vagy nekem is tetszel:P"

A múltkor meg ráírtam,hogy szia mizu?:D arra azt írja:talán veled beszélgetek?:D

Mondom ja kb:D És mondtam,hogy most nagyon szarul vagyok a kutyám meghalt(tényleg meghalt:((( )mondta,hogy sajnálja és akkor beszélgettünk sulis témáról aztán mondta,hogy mennem kell(gondoltam magamba "okay"(meme):D)De most nem tudom,hogy írjak rá még1x?Nem szeretnék sokx ráírni,hogy zavarjam.Esetleg mit írjak amiről talán szívesen beszélne vagy érdekelné?:)

Amúgy én 15F ő meg 13L. BOCSI A SOK ÍRÁSÉRT DE EZT MUSZÁLY VOLT ELMONDJAM AKINEK VAN TÜRELME ÉS IDEJE REMÉLEM NEM VOLT GOND ELOLVASNI.MINDEN ÉRTELMES VÁLASZRA MEGY A ZÖLD KÉZ!:)Előre is köszi:)



2013. júl. 3. 12:05
 1/5 Bereczki Réka válasza:
tudod.. írjàl rá és beszélgessetek olyan dolgokról amiket szeret.! :) vagy érdeklődj miket szeret.! :)
2013. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem ha már megvan az eleje onnantól jól megy csak nem tudom miután azt írom,hogy Szia! Utána mit írjak vagy mit kérdezzek ezt nem tudom semmi ötletem:D
2013. júl. 4. 09:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert úgy sem kezdhetem vele a beszélgetést,hogy Szia! Szereted (amúgy) a(z) xy-t? Akármit vagy szereted a focit? Egyből így nem kezdhetem valami mással kellene:))
2013. júl. 4. 09:47
 4/5 Bereczki Réka válasza:
kérdezd hogy zavarok-e , mizujs veled, mit csinàlsz most.. :)
2013. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bereczki Réka válasza:
csak úgy ahogy màsoknàl szoktuk kezdeni àltalàban a beszélgetést. :)
2013. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!