Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak van igaza, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak van igaza, ugye?

Figyelt kérdés
Már több,mint másfél éve vagyunk együtt.Most nyáron minden nap szoktunk találkozni délután 6-tól 9-ig. Mondta a barátom,hogy neki ez így nem jó,mert olyan,mintha egy rendszer lenne és soha nem tud délután a barátaival lenni,mert mindig velem kell legyen és azért nem mondja,hogy szeretne menni,mert akkor nekem rosszul esik.De nem tudom miért zavar.. Tulajdonképpen a barátaival is minden nap ugyanannyit van,mint velem,mert délelőtt mindig velük van,csak azt mondja,hogy az nem olyan.Én mindig olyan vagyok,hogy nézem,hogy na akkor holnap is hogy találkozunk s mikor s ha kell is menjek nagyszüleimhez vagy valahova,akkor is már hirtelen azért idegeskedek,hogy akkor nem látom.Szinte semmit se vagyok a barátnőimmel,egy héten egyszer és akkor is délelőtt,hogy délután tudjak a barátommal menni és akkor is szinte állandóan rajta jár az agyam,nem is tudok rendesen kikapcsolódni.. folyton rá gondolok. De az idegesít,hogy ezt mindig elmondja,amikor összeveszünk,de amikor kibékülünk,mintha elfelejtett volna mindent.. Ugyanúgy találkozunk akkor,amikor szoktunk és nem változik semmi.
2013. júl. 3. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaza is van meg nem is. Azért ha minden nap találkoztok egy idő után meg fog unni (sajnos ilyenek a fiúk/férfiak) néha te is menj el szórakozni és próbálj meg el lazulni nélküle :) Remélem tudtam segíteni
2013. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem arról szól, hogy igaza van-e. De ha ő néha délután a barátaival akar lenni, akkor szerintem senki nem hal bele, ha velük lesz, nem minden nap veled. Ennyi. Te meg néha elmehetsz másokkal is ebben az időben.... Nem értem mi ebben a probléma. Szerintem ha a heti 7 napból csak 6-szor találkoztok, az nem gond.
2013. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
s máskülönben 8 után pár perccel mindig elmegy s még marad 10-ig ott a barátaival.
2013. júl. 3. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne akaszkodj rá...
2013. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!