Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerintetek is igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek is igaza van a barátomnak?

Figyelt kérdés
A barátom és én máshova járunk egyetemre,80 km a távolság. Facebookon bejelöltem ismerősnek pár új fiú osztálytársam,erre ő berágott és ismeretlen lányokat jelölgetett be,ami elég rosszulesik,mivel nem bízom benne,megcsalt másfél hónapja. És azt mondja magamnak köszönhetem,h elkezdett "ismerkedni",mivel be mertem jelölni a fiú osztálytársaim,gondolkozzak el a hibáimon,ne mentegetőzzek...:D Hozzáteszem 20 évesek vagyunk! :D
2012. szept. 13. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Jogosan féltékenykedtek, a 80 km ilyen fiatalon egy megcsalás után könnyen végetvethet a szerelemnek.

De amúgy még fiatalok vagytok, egy 20 éves srác még nagyon éretlen.

2012. szept. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Megcsalt és képes vagy még folytatni a távkapcsolatot? Dobd ki ezt a taplót, nemár, hogy még neki álljon feljebb! :-/
2012. szept. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát nagyon gyerekesen viselkedtek, a bizalom 0 nálatok így szerintem semmi értelme egy kapcsolatnak...
2012. szept. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak nálunk működik ez a nem féltékenykedés?A pasimnak is van lány barátja nekem is van fiú barátom és nem vagyunk egymásra féltékenyek.mert tudjuk magunkról h, egymást szeretjük szerelemmel, a barátainkat meg csakúgy szimplán.Ha ezt nem tudja, elfogadni, akkor szakítsatok.

Ja és én 17 vagyok ő 22. :)

2012. szept. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha megcsalt lapát,ne alacsonyítsd le magad
2012. szept. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megcsalt és azt mondja,hogy magadnak köszönd?

A barátod egy paraszt,és még ő féltékenykedik.Szerintem ne erőltesd ezt a kapcsolatott,dobd ki a pics@ba.

2012. szept. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tudod mért lett ilyen? mert magából indul ki.

én lapátra tenném :D

2012. szept. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ilyen ronda vagy, hogy ragaszkodsz valakihez aki megcsalt és érzelmileg zsarol?

istenem, remélem meg is ver párszor téged, mert az ilyenek mint te megérdemlik. Utána meg sírhatsz, hogy miért ilyen minden férfi...

2012. szept. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
alapból felesleges bejelölni fűt-fát.
2012. szept. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Miért nem ismerkedhet? Ahogy te is? Naponta több emberrel találkoztok, talán zacskóval a fejeteken kéne járni, és senkihez egy kukkot se szólni?


féltékenység felesleges. Ha nem szeret úgyis meg fog csalni, csak idő kérdése. Ha szeret akkor még 18 playmate se tudja rávenni hogy megcsaljon!

2012. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!