Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
A barátommal már két hónapja együtt vagyunk és számomra fura ez a kapcsolat mert nincs meg ez a rózsaszínköd meg se ez a nagy fel láw és nem tudom, hogy most ez így jó e vagy ez még fog e változni. Mind a kettőnknek rég volt pár kapcsolata lehet ez miatt is ilyen nehéz az elején? Szeretünk együtt lenni meg jól el vagyunk és nem akarunk szakítani mert fontosak vagyunk egymás számára. Normális válaszokat kérek előre is köszönöm :) 20/L
2013. júl. 3. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szereted?Ha igen akkor jó a kapcsolat.Ha nem akkor a barátság is egy választható dolog.
2013. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Barátságból lett ez a kapcsolat :)
2013. júl. 3. 22:04
 3/4 Hanariko ***** válasza:
ha valaki nem olyan álmodozós, elvont típus, akkor nem törvényszerű, hogy kell a rózsaszín köd. tényleg azt dönts el, hogy szereted-e.
2013. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én szeretem őt, ő is szeret engem de nem szerelmes belém meg nincs meg az a boldogság érzése aminek kell lennie mikor velem van
2013. júl. 15. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!