Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka annak ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha egy pasi csak szexelni akar egy nővel?

Figyelt kérdés
Mármint hogy mást nem akar tőle. Mindig mondogatta hogy mennyire tetszem neki, kedves aranyos lány vagyok, sztem külsőleg is tetszettem neki de mégsem akart tőlem semmit csak szexet. Azt nem kapta meg és kidobott. De azért valami csak tetszett neki rajtam nem?
2013. júl. 2. 19:35
 1/6 ASOT ***** válasza:

Nálam azt jelenti, hogy azon kívül, semmi másra nem jó.


Ergo, annyi h tetszik jól néz ki szex, de inkább ne szólaljon meg..:)

2013. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De én nem vagyok olyan lány :)

Én nem tartom magam egy idióta csajnak, sőt inkább visszafogott, csendes, jó tanuló, jó kislány típus voltam mindig. Ilyen osztályelső szerűség. Ezért sem értem hogy miért csak szexre érdekeltem volna őt. Mert ha egy platinaszőke, műhajú, plázacicával ilyen tervei vannak oké, de velem...

2013. júl. 2. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nincs szerencsét, vagy olyan a kisugárzásod "na ez is egy rib**anc" még ha nem is vagy az. Lehet épp azért mert csendes vagy megijednek, hogy sumákolsz:D egy kapcsolatban vagy valami ilyesmi , én csak ezekre tudok gondolni.
2013. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Szerintem csak rosszul választasz, választottál eddig.... Vannak olyan fiúk akik nem a szexre hajtanak köztük én sem... Abból a korból mát kinőttem...

18/f

2013. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te komoly kapcsolatot akartál, de ő nem, lehet nem akarja még elkötelezni magát, vagy nem ilyen nővel akarja leélni az életét. nem kapta meg rövid időn belül amit akart, így keresett mást vágyai kielégítésére, majd megy tovább sorban ameddig talál jeletkezőt
2013. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Mert a nő ribi, buta v bolond.
2013. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!