Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MINDENKI! Milyen időközönként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MINDENKI! Milyen időközönként veszekedtek a párotokkal? Fontos!

Figyelt kérdés
Mindenki véleményére kíváncsi vagyok. Fiatalokra, idősebbekre. Kevés ideje "együtt járókkal" élettársakra, házasokra. Sok válaszra lenne szükségem. Köszönöm!
2013. júl. 3. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
havonta 1x kb
2013. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Soha, mert sosincs párom. Forever alone lét legjobb tulajdonsága.
2013. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenki? Az rengeteg ember... Mennyi ideig kéne összegezned 7milliárd ember véleményét? o.O :O
2013. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha elfelejtek egy fontos dátumot, illetve, ha menzeszel......
2013. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a veszekedés? Az egyik bedobja a hisztit, a másik meg nem tudja, hogy igazából miért is?
2013. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én a leghosszabb kapcsolatomban az első idők után , az összeköltözés után kb minden nap veszekedtem. Nem akart takarítani, se semmi ilyesmit.

De azon kívül talán 2-3 hetente volt valami.

2013. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:

kis hisztik kb 2 hetente vannak nagyobb viták pedig 3-4 havonta. 2 éve vagyunk együtt

19/F

2013. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem, hozzátok képest mi sokat veszekszünk. Bár ezek nem is veszekedések. Meg nem is élőben csináljuk. Nem tudom, hogy kéne megoldani.


Minden héten összekapunk egy bagatell dolgon, amiből elefántot csinálunk, de csak facebook-on. Élőben nem veszekszünk.

2013. júl. 3. 23:33
 9/14 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
akkor semmi gáz nincs :) akkor lenne baj ha fordítva lenne :) beszéljetek kicsit kevesebbet face-n és máris kevesebb a baj ;) kevesebbet! ne egyáltalán :)
2013. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ennél is kevesebbet? 1 hónapja beszéltük meg, hogy kevesebbet találkozunk meg kevesebbet beszélünk. Csak hétvégente találkozunk és esténként beszélünk facen. És még így is összeveszünk..


Azért köszönöm :))

2013. júl. 3. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!