Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék végre egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék végre egy komoly kapcsolatot, de sosem jön össze. Hol és hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon szükségem lenne már valakire...Előre is nagyon köszönöm!:)17/l
2013. júl. 3. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb helyen teszed :)

Nekem is szükségem lenne valakire.

2013. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen hajszínben ajánlhatok? Esetleg bőrszínben már van elképzelés?
2013. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom itt akarsz ismerkedni... Nem rosszmájú akarok lenni, de van egy ilyen érzésem. :)

Én is 17 éves lány vagyok és szintén voltam már így sokszor, de a netes ismerkedést nem nagyon ajánlom.


Ülj be pl. teázóba a barátaiddal, menj el házibulikba, koncertekre. :) Én Budapesten élek és mégis úgy érzem sokszor, nehéz ismerkedni. Pedig csak annyi, hogy felemelem a fenekem a gép elől és előttem van ezer meg ezer lehetőség. :)

2013. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem itt szeretnék ismerkedni,csak itt tényleg annyira lehetetlen kérdésre érkezik válasz,hogy gondoltam,felteszem a kérdést,mert biztosan jártak mások is hasonló cipőben!:) És hátha valakinek úgy összejött,hogy nem is gondolta volna... :)
2013. júl. 3. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A szerelem fáj.Cseréljünk,lennék inkább a helyedben.
2013. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!