Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya lánynak nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya lánynak nehezebb dolga van ha komoly kapcsolatot szeretne, mint egy csúnya pasinak?

Figyelt kérdés
Én csúnya pasiként úgy látom, hogy lehet nem vagyok helyes, de azért mindig találtam lányt, aki elfogad és szeretet. Viszont sok nő között élek (suliban is egyedül én voltam fiú) és hát sajnos azt látom, hogy csúnya nőnek nehezebb, mert 1. nem mennek oda udvarolni hozzájuk pasik. 2. ha össze is jön egy pasi nekik.... hát..... addig tart a kapcsolat nekik, míg nem talál egy jó csajt az a pasi és nem hagyja el vagy rosszabbik esetben szeretőt tart majd. Szóval úgy gondolom örülök hogy rondaként pasinak születtem és nem nőnek, még ha nehezebben is találok párt magamnak mint egy csúnya nő.
2013. jún. 27. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

általánosságban az mondható el, hogy egy csúnya nő is könnyebben talál magának párt, mint egy átlagos pasi

te örülj neki hogy szerencséd volt

2013. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor te nem csúnya, hanem átlagos pasi vagy. Az olyan ronda pasik, mint pl. én soha sem találnak egyáltalán olyan lányt, aki szóba áll velük, nemhogy randiznának, esetleg összejönnének velük.
2013. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es Hát sok csúnya nő közt vagyok és nagyon szenvednek, nem lennék helyükben
2013. jún. 27. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ugyanazok a nehézségeik,de gyanúgy nehéz összességében mindenkinek,aki nem csak dugni akar.Pancseréknak dugni is nehéz.
2013. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"Hát sok csúnya nő közt vagyok és nagyon szenvednek"


Nagyon helyes, meg is érdemlik.

2013. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!