Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak idősebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak idősebb férfiak (40-45 éves) fiatalabb (20-25 éves) lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy egy ilyen középkorú férfi társra tud találni egy ilyen fiatal nőre (más gondolkodás, értékrend stb) szerintem még beszélgetni se tudnak normálisan egymással, más a téma.
2013. júl. 3. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

közelsem biztos.


40vok. 20 éves a csajom.. testileg és lelkileg is megfiatalít..

tény hogy az életapasztalatai szint alatt vannak. de valamit valamiért

2013. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Az összes férfi korosztály a 20-25éves lányokra bukik, mert akkor a legszebbek. Nem a beszélgetés az elsődleges szempont. A nőknek is az számít hogy néz ki, mennyire magabiztos a másik első sorban.
2013. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

40-45= -5

20-25= -5


hol itt a gond?

2013. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
elsőnek igaza van!
2013. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Hát hogy bepótolják ami anno kimaradt. És most van hozzá tapasztalat és egzisztncia is. Kimaradt a "jó csajt megkrni legalább egyszer" pont és most bepótolják. Meg tudom érteni őket elnézve a nejeiket.
2013. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Mert egy 40-es férfi kis edzéssel,odafigyeléssel ragyogóan nézhet ki,a 40-es nők már kezdenek veszteni a bájaikból

A 30-as nők megrögzötten családot akarnak

2013. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Négyes, besírtam. :D


Van egy eléggé jó ismerősöm, aki 38 évvel idősebb nálam, ő férfi, én lány.

Rengeteg közös témánk van. Az a munkája, ami az én gyerekkori álmom, rengeteg a közös ismerősünk, valamint a zenei ízlésünk is egyezik! Imádom, ahogyan az életéről tanító jelleggel tud mesélni, meghallgatja, hogy én miket csináltam a közelmúltban, olyan, mintha a legjobb haverom lenne. :)

2013. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

mert nagyobb eséllyel szül egy 20on éves egészséges utódokat mint egy 40 éves TEHÁT az ösztöneik azt mondják hogy fiatal punciba kell dugni a kukit.

Ez egyszerű evolúció pszichológia

2013. júl. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb 20-25 csaj éves 35-40 körüli pasit akar... Szóval nincs ezzel gond.
2013. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
persze ha huszas pasi vagy, és irigykedsz, akkor megértelek. én is csak azt tudtam 20 évesen.
2013. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!