Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek még mindig ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek még mindig ott virít az adatlapján, hogy egyedülálló, szólnom kéne?

Figyelt kérdés

Szerintetek csak véletlen nem állította át, vagy direkt, és aggódnom kéne?

Most jöhettek azzal, hogy gyerekes, és kit érdekel, de lássuk be, az ismerőseink nagy része használja az oldalt és sokan ez alapján ítélnek meg. Én már átírtam, hogy kapcsolatban vagyok.

21F


2013. júl. 3. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Mikor raktad ki te, hogy kapcsolatban vagy?
2013. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak meg ismerőse se vagyok ezen a csodás oldalon!S akkor mivan?Eljőő a világvége?Becsap egy meteor?Elüt egy villamos?
2013. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Facebook előrelátó, helyettetek is szakított.
2013. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

randizuk az nem kapcsolat

a járunk = kapcsolat. a 2 között lehet (van) elég sok idő különbség

attol hogy csok is meg dugás is volt az még mindig lehet randi

2013. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

vazz, jótanács, előbb mindig, mindig várd meg hogy a lány írja ki hamár egyszer a fércbuk ennyire fontos az életetekben.

említsd meg neki, de ne tolakodón, vagy akár rafináltan is lehet, kérj meg vkit hogy kérdezze meg tőle: te most egyedülálló vagy?, pedig azt hittem jártok ezzel-azzal a sráccal" a srác itt nyilván te vagy

2013. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Két hónapig randiztunk (de volt már itt is szex is), egy hónapja mondtuk ki, hogy járunk, én másfél hete írtam ki.
2013. júl. 4. 00:04
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor meg jelöld be hogy kivel vagy kapcsolatban. ha elfogadja nyertél. ha nem akkor dobd met van más pasi is és 2 végén égeti a gyertyát ezért nem rakja ki
2013. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jajj nekem.. nem lenne egyszeűbb, ha neki mondanád meg ahelyett, h ide irsz?:) de most komolyan..
2013. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg tőle szép nyugodtan, hogy nem szeretné-e kirakni, hogy kapcsolatban vagytok. A reakciójából látnod kéne mi a helyzet:)
2013. júl. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretne kirakná magától.
2013. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!