Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy heverjem ki a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy heverjem ki a szakítást?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 23:55
 1/7 A kérdező kommentje:
15/L
2013. júl. 3. 23:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos, ezen csak az idő segít, nincs rá jó recept :(
2013. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass és olvass érzelgős dolgokat és ne filozofálj a történteken és végképp ne keresd az okait annak, ami megtörtént. Én ezeket csináltam, és nem vált be...
2013. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg lekötni magad valamivel, amire koncentrálsz, nem pedig otthon ülve rágod magad a dolgokat.


Keress valamit ami vagy leköt, vagy kikapcsol.

Diákmunka, vagy valami sport, vagy bármi más, a lényeg, hogy ne otthon ülj és rágódj a dolgokon.

2013. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj a barátnőiddel minden nap csavarogni. Próbálj meg fiúk társaságában lenni. Nekem csak az segített. Elkezdtem egy fiú iránt érezni többet, és nagyon vágytam a társaságára. Egy idő után azt vettem észre, hogy az exem már a múlté, nem érdekel, viszont az új srác annál inkább. Én is beleestem abba a hibába, hogy agyaltam mit kellett volna másképp csinálni, hogy ne szakítson. Ennek viszont semmi értelme.:/
2013. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát igen én is egy nehéz szakításon mentem át.

Mindenki azt mondja,hogy majd idővel elmúlik, az idő mindent meggyógyít, De ez nem igaz!! Én 1 év után is még mindig az exemet szeretem. minden másikban amelyikben voltam csak őt keresem, ha valamelyiknek nem elég zöld a szeme, vagy nem úgy áll a haja ahogy neki áll akkor mar nem jó nekem.

De ha nem szereted igazán a fiút akkor ez nem nehéz csak keresel egy másikat aki elvonnya a figyelmedet.

2013. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

segítsek? o.O

16/f

2013. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!