Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, milyen pasi jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, milyen pasi jön be nektek az alábbiak szerint?

Figyelt kérdés

Magas vagy alacsony?

Szőke, barna vagy fekete haj?

Kék, zöld vagy barna szem?

Szőrös vagy szőrtelen?

Milyen testalkatú?


2013. júl. 4. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Magas, szőke, barna vagy fekete hajú, kék, zöld vagy barna szemű, szőrös (de nem jeti) és egy kicsit izmosabb. Ne legyen ilyen kigyúrt állat.
2013. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Magas

Barna

Zöld vagy barna

A hónalja és a nemi szerve szőrtelen, a többi legyen eredeti

Vékony vagy izmos.

Ezen kívül nem ezek az elsődleges szempontok, lehet akár lila szeme és zöld haja is, nem ez a lényeg.

2013. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Magas, fekete hajú, sötétbarna szemű, szõrös, de ne túlságosan, és izmos, de ne gusztustalanul nagy izmokkal. :)
2013. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
magas, csak fekete haja ne legyen.. a szeme mind1 szőrös izmosabb. :_D
2013. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nálam magasabb (164 vagyok, párom 172)

Sötétebb haj.

Eredetileg sötét szem tetszett, de páromé kék és az is tetszik.

Szőrös.

Finoman izmos.

2013. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
magas, fekete vagy sötét barna haj a szem mindegy csak őszinte tekintett legyen és sportos,izmos, de minimális felesleg sem gond
2013. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

-mivel alacsony vagyok így nálam magasabb legyen a srác

-hajszín-mindegy

-szemszín-mindegy

-szőrzet-van egy határ ami még jó-de aki olyan mint egy gorilla az nálam nem nyerő


- ne legyen annyira vékony akit egy fúvallat elfúj,de olyan duci se legyen aki rám fekszik és ott halok meg


bár ezek csak a külsőségek ,fontos a belső is,mert nézhet ki egy pasi nagyon jól ha egy bunkó paraszt állat!

2013. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Magas, barna haj, barna szem, szőrös (nem jeti :D), átlagos testalkatú. A kigyúrt állatokat nem szeretem.
2013. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálam legalább 10 centivel magasabb, de lehet 20 is (én alacsony vagyok).

Hajszín: ami az egyéniségéhez illik. Nekem mindegyik tetszik, ezért nem igazán tudok választani. Tetszett már vörös hajú srác is.

Szemszín: alapvetően a zöldet és a kéket szeretem, de ha valakinek barna, nagy szemei vannak, az is tetszik.

Minimálisan szőrös.

Kicsit izmosabb, de ne vigye túlzásba.

2013. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezek szerint "e-he-heh-he" nekem van esélyem a legtöbőtöknél :D


Pedig én pont azt hittem, hogy a szőke-kékszemű "árja" típusúak az "instant győztesek"

2013. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!