Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok esélyt ennek a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
párommal elég gyakran veszekszünk szerinte "én okozom ezeket a veszekedéseket" volt hogy kidobott, 2 hónapig nem is beszéltünk aztán egyszer csak megkeresett hogy kezdjük előről, de azóta nem tudok benne megbízni, mert az a 2 hónap nagyon sok volt.. és olyan mintha csak rájött volna a kanosság és azért van velem, mert amúgy kanos, de mondtam neki hogy ha csak azért van velem mert kanos akkor legalább ne hülyítsen mert én nagyon szeretem, és akkor legalább ne mondja hogy szeret, hanem csak mondja konkrétan hogy csak szexelni akar .. nem érzem hogy szeret.. talán az utóbbi 1-2 napba éreztette velem jobban, de én folyamatosan csak bunkó vagyok vele mert nem merem szeretni, félek hogy megint pofára esek annyira, de ő csak azt hajtogja hogy bízzak benne.. de nagyon nehéz, szeretnék tiszta lappal kezdeni de nagyon nehéz.. folyamatosan bennem van, hogy mennyire fájt amikor elhagyott.. és nemtudom hogy kezdhetnénk előről.. hogy lehetne így? van értelme? hogyan bízzak meg benne?
2013. júl. 4. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

nem, mivel ő téged hibáztat, és ő dobott ki, ezért én vissza sem fogadtam volna.


és ha te ezt érzed, akkor vagy beszélj vele, vagy szakits vele...


a fiúk általában akivel szexelni akarnak azonak azt mondják, hogy szeretik őket, és van aki ezt elhiszi, még akkor is ha nem szerelmesek, de lehet hogy később beleszeretnek a lányba.

2013. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sudribunkó ***** válasza:
A klasszikus "se veled se nélküled" történet. Döntésképtelenek...
2013. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!