Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen érdemes elkezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen érdemes elkezdeni csajozni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
40
2009. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Minél hamarabb:)

Én 16 évesen kezdtem el,de máig bánom, h addig is nyúl voltam, szal 15 évesen hiába láttam, h néz egy csaj, nem mertem odamenni, és most verem a fejem a falba, h ba*szki!!! Főleg, h most már tudom , h nem kell ezen parázni annyit, csak lazán kell venni, odamenni és kész, szal sz*ar tudni, h akár ő is meglehetett volna:)

Tudom ez most tró*ger felfogás, h jaj ez is meglett volna, de hát erről szól a dolog vagy nem???:D

Jó lehet nem dugtam volna meg, csak járni meg stb,de akkor is.....

2009. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

amikor úgy érzed,hogy itt az ideje és mersz is lépni:D

én pl.: 13évesen belezúgtam egy évfolyamtársamba csak ő kikosarazott...azután nem volt semmi idáig...de most hogy középsuli wááá tiszta jó..van 3jófej fiú oszt.társam(összesen 7-en vannak,de a többit nem bírom) meg a suliba annyi helyes srác van.

(amúgy nem volt barátom még)


Szóval hogy még is írjak valamit,szerintem kb. 14éves kor körül.Így már lesz tapasztalatod és ha középsuliba kerülsz és közeledni akarsz egy lányhoz nem fog hülyének nézni meg semmi:)

14,5/L

2009. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elkezdeni az oviban érdemes. Már ott is megy az udvarlás.
2009. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Amikor jólesik. Persze a másik nem iránti érdeklődés már óvodában kialakul, szóval már ott is szoktak "csajozni".
2009. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha cigány vagy, 8.
2009. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

14 vagyok és az a baj velem, hogy vörös-hajú és 150 centi kb, ezért a lányok valahogy nem vesznek komolyan... Lehet az abba is beletartozik, hogy szoktam ökörködni, de ki nem? Kérdem én? Koromhoz képest tájékozottabb és "normálisabb".

És utálom ha le "cukiznak". És köszönöm az eddigi hozzászólásokat és válaszokat!

2009. okt. 16. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem ráérsz még 25-30 évesen is:)
2009. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Milyen igaz! Ott van még az egyetem is, én azt hallottam, hogy gimnáziumban nagyon kevés eséllyel jön be a hosszú távú kapcsolat... Egyetemen könyebb :) Köszi a válaszokat!
2009. okt. 17. 12:31
 10/10 anonim válasza:
Én meg ezt tapasztalom. Mindig mindenki külön van sajnos a gimiben.
2021. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!