Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja a párom, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a párom, hogy már nem szeret úgy, mint régebben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én nem változtam semmit.

Azt mondja, hogy egyre inkább azt érzi, nem vagyunk már elég izgalmasak egymásnak.

Nem tudom, hogy tudnám őt újra magamba bolondítani. Mit kellene tennem, hogy újra ugyanolyan rajongással szeressen, mint régen? Nem tehetek az ellen, hogy már megismertük egymást. Én önmagamat adom, nem tudok és nem is akarok színészkedni és igazából nem is tudom, mire vágyik.

De egy biztos: nagyon nem akarom, hogy szakítsunk, mert nekem ő a mindenem.

Kérlek, ha tudtok adni valami tippet, segítsetek!

Előre is köszönöm!

27 N


2013. júl. 4. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
már nem vagy különleges számára szerintem, már mindent tud rólad, szerintem vigyetek valami újat ebbe a kapcsolatba. vagy talán mégse ő az igazi
2013. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy kis változatosság pl az ágyba nővérnek ruha v valami :) legyél kreatív egy idő után unalmas ha semmi változatosság sincsen nem csak a hancurozást értem ez alatt
2013. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyet már én is kaptam páromtól. Mindent beleadtam, próbáltam még szexibb lenni, még inkább odafigyelni rá. Sikerült visszahódítani. Remélem neked is sikerül. Sok sikert!
2013. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a szerelmet visszahozni nem lehet, de változol és fogsz is míg élsz, ő is, lehet itt a szexre hivatkozni, de az kevés

nem tudod mire vágyik? szoktatok igazán beszélgetni? egy igazi kapcsolatban kell, sőt napi szinten kell tenni érte

jó lenne egy értelmes beszélgetés is, hogy helyre lehet-e még hozni N

2013. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm mindenkinek, aki írt!


Megkérdeztem tőle, hogy mi az, ami nem tetszik már neki a kapcsolatunkban. Vagy mit hiányol és minden kérdésemre az a válasz, hogy "nem tudom". Ő maga sem tudja, hogy mit hiányol. Nem tudom, akkor én hogyan tudnék ezen a helyzeten segíteni.

2013. júl. 4. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:
És a szakítást csak te vizionálod, vagy ő már kilátásba helyezte? Nem mindegy ám.
2013. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos ő helyezte kilátásba.

Most úgy érzem, hogy minden fontosabb neki, mint én, leköti a munkája és a különböző elfoglaltságai. Azt mondja, hogy nem tud velem úgy törődni, ahogyan azt megérdemelném.

2013. júl. 5. 18:09
 8/9 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet. Csak nálunk az volt, h nagyon szerelmes volt még egy hete, aztán hirtelen egy hét alatt kitalálta, hogy már nem úgy szeret mint az elején, stbstb, és most nem tud velem együtt maradni. Veletek mi lett azóta?
2013. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: nálunk is ugyanígy történt.

Semmi, azóta szünetelünk...ki tudja meddig?! :(

2013. aug. 10. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!