Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felejtsem el?

Figyelt kérdés
Elkezdtem csinálna a jogsit és kreszen van egy helyes fiú :D Már 1x alkalomkor kiszúrtam hogy milyen jól néz ki, egy fiú haverommal meg egy barátnőmmel mentünk a tanfolyamra és kiderült hogy a haverom ismeri a srácot meg a srác haverjait akik vele vannak. Szóval az óra után együtt mentünk haza a haverommal és mondta hogy bejövök az egyik srácnak, kiderült hogy annak aki nekem is tetszik, mondta h kérdezősködött rólam (hogy hívnak hol lakok stb.)és az is kiderült hogy az unokahúgomnak is nagyon jó haverja a srác meg a srác húga az unokatesóm legjobb barátnője (vannak itt kapcsolatok xD. Úgy örültem gondoltam ebből biztos lesz valami de nem...még facebookon se jelölt be...viszont az egyik haverja bejelölt aki nekem nem is tetszik, de ő nem (pedig van neki, megkerestem..). Azóta már 4x voltunk órán és semmi, egyáltalán hozzám se szól, mondjuk néha találkozik a tekintetünk, meg a barátnőm mondta hogy szokott nézni de amúgy egyáltalán nem úgy tűnik mintha keresné velem a kapcsolatot. Pedig mindenki azt mondja h igazi nagydumás, meg hogy nagy csajozós..hát nekem nem úgy tűnik. Szerintetek akkor haggyam annyiban az egészet és felejtsem el? Unom már hogy minden kreszre kicsípem magam és remélem hogy hátha majd most..de sose..:/ 17/L

2013. júl. 2. 15:03
 1/5 anonim válasza:
77%
Így jártál. Lépj te.
2013. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, eléggé úgy tűnik, hogy mégsem tetszel neki, úgyhogy igen, szerintem felejtős.
2013. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zoliba' ***** válasza:
100%
lehet van valakije. Kresztanfolyamos stílusban : tolass rá. Majd kiderül mi van.
2013. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg annyira jó nőnek tart, hogy nem is mer hozzád szólni...

Próbálj vele valahogy szóba elegyedni és majd megindulnak a dogok

2013. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy nem jössz be neki, az is lehet, hogy csak szégyenlős, nem? Benne van a megfelelési kényszer, mert nem akar előtted elvágódni, legalábbis nekem ez jön le. Kezdeményezz Te! Jelöld be facebookon, beszélgess vele a tanfolyamon, és ha úgyis elutasítóan viselkedik, akkor hagyd rá! De legalább aztán már tudni fogod a választ, hogy miért ilyen!
2013. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!