Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tökéletes este a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes este a barátommal. Milyen programok legyenek? PLS

Figyelt kérdés
hnap először alszik nálam a barátom, és előre közölte velem hogy ha már most először alszik itt akkor nem akar aludni,ráadásul ez egy nagyon fontos este lesz mert nemrég békültünk ki és szeretném ha ez tökéletes lenne. már lefeküdtünk 1x szóval valószinűleg lesz az is, de szeretnék valami más programot is kitalálni, mint pl a filmezés csak azt sem tudjuk egész este mert megunjuk.. hozok neki sört, még arra gondoltam hogy esetleg vannak kiskutyáink egyiket felhoznánk aztán el lennénk (lehet ez hülye ötlet , de én szeretem a kutyákat, vélemény?) ő meg olyanokat talált ki hogy sztriptíz, de olyat nem akarok, meg erkölcsös lány vagyok.. szóval olyan hasonló programok vagy valami jó kéne, írjatok jókat lécci:\\
2013. júl. 4. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Pizza,sör,cigi,análszex.
2013. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az egyik barátommal egyszer legóztunk pucéran tök hangulatos volt és újraéltük a gyerekkorunk más értelmezésben, csak ajánlani tudom :D:D:D
2013. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kutyát ne:D És ne tervezd meg előre, majd jön magától.
2013. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dugás, dugás, dugás, dugás, dugás, meg mondjuk dugás.. esetleg dugás.:D

Társasjátékozzatok.:) De valami érdekeset, vicceset. A legózás is nagyon jóó ötlet.

2013. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár teamécsest meggyújtottam (persze nem temetői hangulat volt) és átmaszíroztam az egész testét. Előtte napokig a masszázs fortélyait próbáltam elsajátítani. Nagyon élvezte, a végén le is feküdtünk. Nagyon meghitt, kapcsolat építő este volt.
2013. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!