Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hol rontom el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol rontom el, miért nincs barátom?

Figyelt kérdés

Ahányszor találok egy fiút, akivel összejövünk, sosem tart 2 hónapnál tovább. Pedig sosem fojtok meg egy pasit sem a szeretetemmel. Nagyon hűséges típus vagyok, és jól alkalmazkodom. Hagyok neki teret, nem féltékenykedem betegesen, törődöm vele, és mindig meghallgatom, ha valami gondja akad. Segítek is, ha tudok.

Privátba küldök képet, ha valaki kiakarja elemezni a külsőm.

Most lett vége egy másfél hónapos kapcsolatomnak.. Nagyon boldog voltam vele. Majd egyik napról a másikra megromlott a kapcsolatunk, mindenen vitatkozni kezdett velem..minden apróságon, amit csak eltudtok képzelni. És nem bírtam tovább, nagyon bántó és alaptalan dolgokat vágott a fejemhez, ezért szakítottunk.

Mi a baj velem? Ne kíméljetek. /19 L



2013. jún. 2. 02:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Én ki akarom elemezni a külsőd! :D
2013. jún. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

tudod mi nők is szeretjük minden apró sz*ron fölkapni a vizet xD fiúk is

nyomj egy képet :) tuti kívülről nem lehet semmi bajod :)

2013. jún. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Üdv 2013-ban. Jöhet a kép.
2013. jún. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Szia, ha nem probléma enis kérnék egy képet es privatba adok választ
2013. jún. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
kérekszépen!
2013. jún. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
erre kíváncsI vagyok,képet!
2013. jún. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
jöhet a kép!
2013. jún. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Mindenkinek elkuldtem privátban. Kérlek titeket, segítsetek hogy mit rontok el, vagy hogy mi a baj velem.
2013. jún. 2. 02:52
 9/32 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet egy kép.Már kiváncsi vagyok.Kielemezlek :)
2013. jún. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nők akik le hozzák a csillagokat a férfinak,emellett azt mutatják kifelé hogy ők a testet öltött angyalok.


Anyám példáján indultam ki,de közben kiderül hogy sok mindent a nő ront el,változtatni persze nem akar.


Én kép nélkül is megmondtam.

2013. jún. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!