Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módszerrel változtathat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerrel változtathatok azon, hogy alapból lenézem a nőket?

Figyelt kérdés

Nem volt ez mindig így de kialakult, hogy a nőket általánosan büdös k*rvának tekintem, a férfiak lebutított kiadásainak, akik csak dugásra jók.

Tudom hogy ez nem túl pozitív gondolkodásmód, de nem "szándékos", csak így érzek már egy ideje.

Próbálok rendes lenni a lányokkal, ismerkedni, most van is barátnőm, de legbelül akkor is büdös k*rvának tartom őket és egyiket se veszem komolyan.

Mi ez a lenézés nálam a nők felé. Én is elítélem amúgy...


2013. júl. 5. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom sokat csalódhattál és ezért van majd megtanulsz újra bízni valakiben és elmúlik.
2013. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokat csalódtál bennük, nem feltétlen párkapcsolati szinten, hanem amit látsz, hallasz, és ismersz...abszolút érthető. De ha van barátnőd, talán érzed, h nem minden nő büdös k**va.
2013. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Majd egyszer találkozol valakivel, aki helyre rak :)

De erősem kétlem, hogy ez a neten történne meg.

2013. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

én a pasikkal vagyok majdnem így, de azért ennyire mégse.


Szextárgyként tekintek rájuk, de ők élvezik ezt. 1-2 személy van aki fellázad ez ellen néha, de belenyugszik pár jó szó hallatán. Ők a szerelmesebb tipusok.


Nem tudom hogy hogy változtass rajta. Lövésem sincs.

nyilván gyerekkorba visszamenőleg kell megtalálni a probléma eredetét. Pl. anyukádat bántották a szemed előtt vagy anyakomplexus léphetett fel vagy eleve az anya hiánya vagy az anya domináns személyisége hozhatta ezt elő belőled. Szerintem idővel kinövöd és lesznek is majd barátaid is :P


Valószínűleg egy magától elszállt, "gigantikusjóképűfaszinaktartjamagát" fazon vagy, aki keféli a csajokat sorra, de egyért se mozdítja a kisujját se.


Hidd el, majd eljön a nap, mikor majd nem szexelni akarsz, hanem azt hogy valaki meghallgassa a beteg kis lelked, mikor szomorú vagy és hogy rájössz, hogy van aki érdemes arra hogy szeressék is ne csak keféljék :P Nyilván még nem találkoztál a megfelelő illetővel.


Az ilyen pasikból lesznek a pedofilok kb.

2013. júl. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
4-es nagyon gáz vagy.
2013. júl. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
4-es, most ez komoly? -_-
2013. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lakatos Facebook ***** válasza:
Azért, mert egyre több az ilyen leányzó, mint pl a 4-es számú válaszoló is. Milyen vicces, hogy pont ő fejtegeti ezt a kérdést XDXD. Azon el lehetne vitatkozni egyébként, hogy miért van, (tv, internet, liberálisabb világnézet stb.) de lényeg, hogy azért az egy erős túlzás, hogy mindegyik lány ilyen. Vannak okos, normális lányok is. Kár, hogy aki szép általába a te nézetednek megfelelő XD, de tisztelet a csekély számú kivételnek.
2013. júl. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Férfi vagy ez természetes gondolkodásmód.
2013. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
a fa*sznak csak két oldala van: szopsz vagy szopatsz! ha rendes vagy a nőkkel biztosan megszívod! én azt tanácsolnám, hogy ne változtass a gondolkodásmódodon. lehet, hogy ez egy evolúciós folyamat és a férfiak így védekeznek a nők egyre nagyobb beképzeltsége, kétszínűsége és aljassága ellen!
2013. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lakatos Facebook ***** válasza:
Utolsó nagy igazságot mondasz! Manapság hányszor lehet olyat hallani, hogy nincsenek már igazi férfiak, mint régen, mert nem udvarolnak, meg nem tisztelik a nőket. Bezzeg aki ilyen azt meg nem kell senkinek, vagy ha kell is csak jól lealázni. Akkor most hogy van ez?
2013. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!