Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az itteni emberek valami álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni emberek valami álom világban élnek pasik terén vagy ilyen szerencsések vagy esetleg én, ismerőseim, barátaim látják ilyen rossznak a pasi társadalmat?

Figyelt kérdés

Legtöbb hozzászólásban azt olvasom, hogy a férfiak milyen szuperek, mintha a legtöbb férfi szinte tökéletes férfi lenne. Helyes jól néz ki egyben határozott, rosszfiús, domináns, ugyanakkor hűséges, szeretni tud, odaadó stb.

Ezzel szemben én, meg a többi női ismerőseim és barátaim egész mást látunk, tapasztalunk. Hogy alig van normális férfi legtöbbje buta, vagy határozatlan, vagy önbizalomhiányos, vagy aki jó lenne az csak szexet akar vagy megcsal stb. Nem tudom lehet mi vagyunk szerencsétlenek és a világon ilyen szuper pasik vannak inkább, de mi sajnos ellenkezőjét tapasztaljuk


2013. júl. 5. 14:13
1 2
 1/11 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz. Én pont, hogy olyanokat látok itt, hogy megtiltja, hogy szóba álljon másokkal, megcsalja, felcsinálja és otthagyja, elfelejti a szülinapját stb.
2013. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
100%

Szerencsétlenek vagytok bizony! De még mennyire! Borzalmas ez a világ és az emberek is, káosz van a nők és a férfiak tekintetében is.

Itt a világvége!

Mindmeghaluuuuuuuuuuuuunk!

2013. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Akik mindig ugyanabba a hibába esnek bele, általában rossz helyen keresgélnek, vagy rossz típusú embereket választanak.

Persze idő, míg a "zsák megtalálja a foltját". De alkalmazkodni mindkét félnek kell. Valószínűleg az én párom sem szuper pasi a külvilág számára, de az én számomra ő a legszuperebb!

2013. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én megválogatom, hogy kikkel járok, kevés srácnak adok esélyt, de velük rendszerint jó és hosszú kapcsolatom volt. Igazából egyikőjükre se tudnék semmi rosszat mondani, mindig jól bántak velem és én zártam le a kapcsolataimat.

Ehhez kell némi emberismeret, hogy megtaláld a normális férfiakat, kell önismeret is, hogy tudd, hogy milyen partner illik hozzád és persze szerencse is kell hozzá nyilván.

Egyébként nem ír itt ilyet senki szerintem, hogy a legtöbb férfi tökéletes lenne, sőt, én csak az ellenkezőjét látom mindig itt, panaszkodásokat...

Meg a valóságban is, ha szétnézel, a legtöbb pasi (és legtöbb nő is nyilván) közel sem tökéletes.

2013. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

női fórumokon olvasok ilyen dicshimnuszokat, azoktól, akik mondjuk harmincas-negyvenes főállású anyukák, ők sem néznek ki valami jól (kritizálják a modelleket, mert ugyebár az igazi nő az kövér és férfifrizurát visel), nincsenek különösebb igényeik, és agyondicsérik a szintén kövér (="mackós") szexista (="rosszfiús, domináns") férjüket.


a magánvéleményem az, mivel nekem más igényeim vannak, hogy nagyon ritkán látok olyan férfit, aki tetszene. nem tetszenek az elhízott férfiak, akiket a söriváson kívül más nem nagyon érdekel. és nem tudok többet belelátni egy ilyen férfiba. hát ennyi. szerintem az igényeken múlik, hogy valaki paradicsomban érzi-e magát, vagy sivatagban.

2013. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"alig van normális férfi"


neked az a normális aki helyes jól néz ki egyben határozott, rosszfiús, domináns, ugyanakkor hűséges, szeretni tud, odaadó stb. ???


azt ugye tudod, hogy sok esetben ezeket az elvárásokat, nem tudják viszont nyújtani a nők?


két lábbal járj a földön!

2013. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát az élet kemény, hogy pont neked nincs szerencséd >:D
2013. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a rosszfiús, domináns nekem spec. nem hiányzik, de egy jól kinéző (nekem tetsző), határozott, hűséges és szeretni tudó férfit szerintem elvárhat az ember. ha ennyit nem tud nyújtani egy férfi, akkor tök fölösleges kapcsolatba bonyolódni (szerintem). kinek kell határozatlan, hűtlen, nem vonzó férfi, aki az embert még csak nem is szereti?

a lelkibetegeknek.

2013. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 My Conserve ***** válasza:

Férfiként egyet tudok érteni veled. A legtöbb kommentelő végletesen írja le magát: vagy jóképű rosszfiús srácnak, akinek minden ujjára akad nő, vagy rosszképű jófiús srácnak, akinek csak a prosti marad. Valószínűleg a férfiak többsége valahol a kettő között van.


Nézzük a listát:

"Helyes jól néz ki egyben határozott, rosszfiús, domináns, ugyanakkor hűséges, szeretni tud, odaadó stb."


A helyesség genetikus, ez vagy adott, vagy nem.

A jó kinézettel az a baj, hogy más férfiak emiatt férfiatlannak tarthatják. Hiszen ahhoz, hogy valaki jól nézzen ki, értenie kell a divathoz, a hajzselézéshez, stb., ez pedig férfiatlan, nőies dolog.

A határozottság főleg személyiség és érettség kérdése, ez vagy adott, vagy nem.

A rosszfiús, domináns viselkedés gyakorlatilag a határozottság egy formája. Aki nem ilyen, azt nem is látod határozottnak?

A hűség, a szeretni tudás és az odaadás szerintem alapvető dolog egy kapcsolatban. Ez azonban nem azt jelenti, hogy egy szerelmes pasi biztosan nem fogja elfelejteni a párja születésnapját, hanem azt, hogy ha esetleg elfelejti, akkor rosszul érzi magát emiatt.


Viszont szerintem van olyan pali, aki jó lenne, és nem csal meg, csak az per pillanat valószínűleg most is egy tartós kapcsolatban van, és nem keres társat.


Aki csak szexet akar, vagy megcsal, azokból nincs is olyan sok. Pont azért lehet velük sokszor találkozni, mert nem szoktak hosszú távú kapcsolatot építeni, így újra meg újra társat kell keresniük.

2013. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát pedig én sajnos embertelenül jó vagyok. Mindegyik igaz rám, ami egy álomhímre igaz lehet sajnos. 20 ezressel törlöm az ánuszomat és megértő vagyok, de badboy is, amolyan tisztességes badboy junóámszéj: aki megcsal, de közben is hűséges azért persze végig (szóval bánkódom miközben másokat döngetek, bűntudatot érzek, miközben kefélek), és hát gyakorlatilag on the top az ember.


Mi lehet az irányelv ma az adófizető parasztnak a témában?


Ez:

[link]

2013. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!