Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy lánnyal, aki kb.300 km-re él tőlem, de még sosem találkoztunk, csak e-mailt írtam neki és mobilon beszéltünk?

Figyelt kérdés
Próbáltam úgymond szakmai ügyben felkeresni, akkor elutasított, de nem bírom kiverni őt a fejemből. Két közös ismerősünk van, de félek velük erről diskurálni, nehogy kinevessenek vagy eltaszítsanak. Mit javasoltok ismerkedési szitunak? Segítsetek, kérlek! Bunkókra nem vagyok vevő!
2013. júl. 5. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nyitott rád a lány, akkor leküzdhető bármilyen távolság. De ha nem akar téged, akkor lakhat a szomszéd faluban is. Röviden, tömören ez a lényeg.
2013. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy találkoztok?

Ha elutasítja, akkor meg ez van, nem sikerülhet minden.

2013. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt egy mondata, ami nyitva hagyott egy kiskaput: hátha találkozunk még. Ez tartja bennem valamennyire a lelket. Na most, akkor nekem kell őt felkeresnem, de nem tudom, hogyan tegyem. A munkahelyén, talán. Vagy egy kiállításon, ahová menni készül, mit tudom én. És még az első ún. randevúról sincs fogalmam. Pedig momentán szingli. Arról pedig nem is tud, hogy ez bőven több, mint szakmai kapcsolat. Erre varrjatok gombot!
2013. júl. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!