Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3éve vagyunk együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve vagyunk együtt a párommal, de ritkán szexelünk. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy biztos,kizárt,hogy megcsal. EZt nem részletezném,csak higgyetek nekem. Ugyanolyan gondoskodó,kedves,ragaszkodó,figyelmes,vicces mint az elején,harmonikus a kapcsolatunk. Ugyanakkor keveset szexelünk. Számomra keveset...Ez heti egy vagy két alkalmat jelent. Szerintetek mi lehet a gond?
2013. júl. 5. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Rádunt, próbáljatok ki új dolgokat, az majd felcsigázza.
2013. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennek inkább örülnöd kellene
2013. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 belbolyhocska ***** válasza:
Mi két éve vagyunk együtt, nekünk is szokott ilyen lenni. Főleg azért, mert a párom állandóan aggódik, ha éppen nincs munkája, és egyéb dolgok... Engem ez eleinte zavart, de mostmár leszoktam a nyávogásokról, ha nem akarja. Próbálok én is türelmesebb lenni, és nem teszek rá egy lapáttal a gondjaira. Ha jobban mennek ezek a dolgok, más is jobban megy... :)
2013. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, te nem kezdeményezel?

Amúgy a megszokás általában...

Ilyenkor érdemes kipróbálni szerepjátékot, új pózokat, esetleg extrém helyszíneket.

2013. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4. vaghyok megint.

Azt még hozzá tenném, hogy nekem és a most már ex csajomnak a napi 2 is mindíg megvolt az első 3 évben, aztán egyik napról a másikra szakítottunk, és még utánna is néha szexeltünk. Szóval ez nálunk erős dolog volt.

Pont a 4. évforduló elött 1 hónappal szakítottunk amúgy.

2013. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is majdnem három éve vagyunk együtt, mi se túl sokat, a barátom akár napi többször is csinálná, én meg úgy szenvedek ki magamból heti 1-2 alkalmat. Ha több pénzem lenne már mentem volna valakihez ezzel, mert engem nagyon zavar, persze őt is, hogy én ilyen passzív vagyok. De egyszerűen alig jut eszembe a szex sajnos, még magamban sem, ez a legijesztőbb. Pedig valami oka biztos van, legalábbis nem hiszem, hogy ennyi idősen ekkora aktivitás normális lenne.
2013. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szedsz-e fogamzásgátlót ???
2013. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj, félreolvastalak, te többet akarnál, de a párod nem..
2013. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 24 éve vagyunk együtt. Az első 10 évben minden nap. A következő 10 évben havi 2-3 alkalommal. 4.éve újból minden nap. A rossz 10 év alatt: anyagi gondok, gyermekem betegsége, sok munka, fogamzásgátló ami visszafogta a nemi vágyat. Fájt a szívem, magas volt a vérnyomásom, rossz volt a közérzetem. Abba hagytam a fogamzásgátlót, úgyis keveset voltunk együtt. És a végén kiderült hogy minden betegségem okozója a tabletta volt. Pár héten belül sokat javultam minden téren. Csak azért írtam le ilyen részletesen, hogy sok külső hatás is lehet a nemi vágy hiánya. Biztos nem csal meg. Stressz, gondok, stb. itt kellene keresni. Csak találgatok.
2013. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt írhattam volna,hogy a mi szexuális életünk egyébként nagyon jó és mindig újdonság van. AMikor együtt vagyunk az soha nem unalmas. Mostanában kérdeztem tőle,h mi van és az volt a válasz hogy lehet h vele van a baj,de ő nem kívánja annyit a szexet,de az is lehet,hogy én kívánom többször.
2013. júl. 10. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!