Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közelítsek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek egy olyan fiúhoz, aki tudja magáról, hogy jól néz ki? Kicsit nagyra is van magával, de ismerősei mondták, hogy ez álca, amúgy romantikus, szerény, aranyos.

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Figyelj, én nagyon bírom, ha acsajszi bevállalósabb, azaz pl:

-hy baby lexophatlak?

-persze


és ennyi, sztem már össze is jöttetek ... vagy nem ?

2009. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

köszönjük egyeske, ez igen konstruktív hozzászólás volt!


egyébként ne foglalkozz az ismerősökkel, te magad ismerd ki és az alapján ítélj, hogy melyik igaz, az állítás vagy az álca. ez a legbiztosabb

2009. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

uuu én az ilyen pasikat de utálom.NA nekem is volt egy ilyen.Kettesben tényleg kenyérre lehetett volna kenni.NA de mások előtt menőzött lepi...csázott visított velem mint aki nem normális.Aztán amikor elegem lett és kidobtam persze elég sk ember előtt:D,azt állította és terjesztette hogy ő dobott ki mert én nem voltam jó az ágyban....megjegyzem le se feküdtünk...:D

Kívánom hogy te ne ilyet halássz ki és tényleg jó fej legyen

2009. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

na de nemá a befőtt tegye el a nagymamát !!

Egy csaj tudja hol a helye ! Amit a srác megtehet, azt nem biztos, hogy a lány is megteheti! Ennyi. Érthető? A srác lehet menő, ez evidens és kidobhat ha nem vagy jó, de fordítva ez nem oké ...

2009. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyra van magával,akkor semmiképpen nem lehet szerény,és én az aranyosat,romantikusat is kilőném.Egy ember nem tud szerepet játszani hosszú távon,csak figyelni kell,ahogy beszél,másokkal viselkedik.Mondjuk,játszhatja Neked a romantikus,báránylelkű szerelmest,de ha másokkal a környezetében flegma,és lekezelő,hidd el,egy idő után Veled is az lesz!Ha az anyját nem tiszteli,egyik nőt sem tiszteli.Ha nagyképű,akkor mindig is az lesz.Figyeld meg,hogy milyen!
2009. okt. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

23:29...te nem a tapló volt pasim vagy???Mi az hogy egy nő nem dobhat ki???

Az ilyenek nem is emberek hanem állatok.

Mert ott tényleg megvan mindenkinek a helye de ha egy fiú ekkora tapló az csak maradjon egyedül élete végéig,aztán gondolkodjon megérte e.

2009. okt. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sehogy
2009. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

23:34

úgy értem ezt, h egy csajjszinak nincs szava na, ezt kéne megérteni, ha cirkuszol akkor azért férfi a férfi, hogy lekenjen neki két olyat h bele szédül, és el van intézve. az meg más ha a srác akarja ott hagyni, ő megteheti. különben is, nézz utána, sokkal kevesebb a fiú mint a lány, azaz már csak emiatt is a fiúké a választási elsőbbség. ...

2009. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja egy magyar nőre 1,5 magyar pasi jut 40 éves kor alatt...szóval a pasik vannak sz*r helyzetben...vagy nyugdíjas nénit is beleszámoltad előző hozzászóló?
2009. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!