Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SzSzili kérdése:

Lányok! Melyiket választanátok, együttélés vagy házasság?

Figyelt kérdés

Elsősorban csak nők, lányok válaszára vagyok kíváncsi, hogy melyik párkapcsolati formát preferálják inkább!

"A paír nem számít"-jelzés mellé írd oda légyszi, hogy miért nem számít!

Köszönöm a válaszokat előre!

Főképp 17-34 éves nőneműektől várok választ:)


2009. okt. 16. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Házasság!


18/L

2009. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nah meg a multkor a fiukat kerdeztekxD

Hazassag:D

18/L

2009. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát én most együtt élek a párommal, de nem vagyok a házasság ellen...de még fiatalnak érzem magamat hozzá, majd eljön annak is az ideje :)

21/L

2009. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Együttélés, mert "a papír nem számít". :) Hogy miért? Nem tudom, nincs szükségem rá, se a házassággal járó felhajtásra, se a későbbi válásra.

25/L

2009. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Együttélés, de lehet, hogy idővel megváltozik a véleményem.

17L

2009. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sok év (5-10 év)együttélés után házasság. Először rendesen meg kell ismerni egymást aztán jöhet a házasság.
2009. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18/L voltam.
2009. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze,hogy könnyebb az együttélést választani.De aki rögtön abból indul ki,hogy válás lesz a vége vagy lehet a vége,annak tényleg jobb is,ha az együttélést választja.Onnan könnyen le lehet pattanni..olyan mintha,csak járnátok,és bármikor szakíthatsz.
2009. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

énis eggyüttélés párti vagyok,h gáz van ,pakolok és megyek...

ennyi,nincs válás,nincs hercehurca...

semmi pénzért nem menék feleségül senkihez sem.és mielözt azt hinnétek egyedül vagyok .. enmnem vagyok egyedül,5 éve élek eggyütt a párommal

26/L

2009. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy házas vagyok, már lassan 8 éve, az együttélésre szavazok. (36 éves nő)
2009. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!