Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy a barátotok barátja megtetszett?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a párommal, nagyon szeretem, tudom, hogy vele akarok lenni, de az utóbbi pár hónapban akarva-akaratlan egyre többet gondolok a legjobb barátjára, ami elég kínos. Volt, hogy még szex alatt is eszembe jutott, pedig csak úgy találkoztunk mindig, hogy a barátom is ott volt. (Másképp elég furcsa is lenne...) Nem tudom, hogy ez csak egy fellángolás, hiszen alig ismerem, és tudom azt is, hogy baráti hűségből nem kezdene velem, meg én is a páromat akarom, de mégis ott van a fejemben sokszor ő.
2013. júl. 5. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Az a gáz, h szex közben is a másikra gondolsz... Ez elég ciki! Sajnálom a gyereket, milyen megalázó már, h próbál neked jót csinálni, te meg másra gondolsz...:S Sz.ajha...khmmm..
2013. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En majdnem 10 honapja vagyok egyutt a baratommal es nekem is mondhatjuk h tetszik az egyik haverja. Mi is csak ugy talalkoztunk h a baratom is ott van. Es a sracnak van baratnoje akit tudom h nagyon szeret es sose csalna meg, meg persze en se a baratomat mert mindennel jobban szeretem. Nekem is volt olyan h szex kozben a masi sracra gondoltam, nagyon szegyellem is magam emiatt :( de szerintem csak egy fellangolas mindkettonknel, ha igazan szereted a baratodat akkor szerintem ez egy ido utan el fog mulni.

1. Ez nem az h valaki szajha lenne. Nem igazan vagy tisztaban a szo jelentesevel. En magamat inkabb halatlan p.icsanak neveznem emiatt

2013. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!