Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor aggódjak vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor aggódjak vagy ne? Ha igen hogyan akadályozhatom meg?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 napja csináltuk és gumi nélkül de nem ment el. Félek hogy terhes leszek. Minden nap sportolok (kroszozás, futás, hasizom gyakorlatok, tánc stb...). 10-re van kiírva hogy megjön a havim. Most hüvelyváladékom van (átlátszó,erős fehér és néha barna) és néha néha görcsöl a hasam (menzesz elött szokot görcsölni). Mit csináljak hogy véletlen se legyek terhes? Van rá esély? Vagy ne is aggódjak?

2013. júl. 6. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet, és a váladék miatt nőgyógyászhoz kéne menni :)
2013. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felesleges még tesztet venned. Majd 20.-a 25-e körül, ha nem jönne meg.

De szerintem meg fog.

2013. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a barna azért mert akkor szakadt átt a szűzhártyám fehér erős meg sokszor volt.

azt mondták ilyenkor még nem mutat normális eredményt :/

2013. júl. 6. 00:05
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

áááááh köszönöm :) kezdek megnyugodni :) :D

2013. júl. 6. 00:06
 5/5 anonim válasza:
hany eves vagy? szerintem is meg fog jönni, és szerintem nem vagy terhes de azért tesztelj egyet. Énis jártam igy egyszer megcsináltam a tesztet kitettem a csap szelere leultem a foldre es lassan felemelkedtem és negativ volt!!! :))
2013. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!