Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban a szerelem fontos? Vagy elég a szeretett?

Figyelt kérdés
Most vagyunk 2hete együtt a párommal.Én nagyon szerelmes vagyok belé.Tegnap megkérdeztem ,hogy hogyan szeret,szerelem vagy szeretett.Azt mondta jobban mint egy egyszerű szeretett ,de még nem szerelem ,de hajlik a szerelem felé.Picit szarul esett,igaz jobb mint ha hazudott volna.Csak nem értem ,ha nem szerelmes belém miért van velem állandóan.Egy hete minden nap átjön hozzánk pedig 10km re lakik tőlünk.Szerelem meg jöhet idővel?Vagy egyáltalán számít a szerelem vagy elég a szeretett? én 23/l ö 24/f
2009. okt. 17. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te sem tudod meghatározni, mi az a szerelem, lehet ő sem tudja, de már azt érzi. De idővel persze, hogy jöhet. Nem 2 hét alatt ismered meg az embert, hanem hosszabb idő alatt, felfedezhetsz benne új tulajdonságokat, amik mégjobban megfognak, stbstb :)

21/L

2009. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon kevés két hét ehhez, szinte nevetségesen kevés. 10 km meg nem távolság, én is kb. annyira lakom a páromtól, igaz egy városon belül. És ő is mondta, hogy simán beléd tudna szeretni, ennek örülni kell. A fiúk nem olyan "elsőre látásra beléd esek" típusok, aminek lássuk be, értelme sincs.


Amúgy megkérdezhetem, miért írod következetesen két t-vel a "szeretet" szót?

2009. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így ahogy az előttem szóló mondja. A szerelem nem egyből jön. És nem is két hét alatt. De az is előfordulhat hogy nem is jön.
2009. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha nem jön a szerelem idővel neki akkor attól még szerethet igazán??
2009. okt. 17. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én is sokmindenkit szeretek igazán :P De amúgy persze, hogy szerethet.
2009. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este bevalota hogy rájött hogy szerelmes belém.Először azt se tudtam,hogy mit mondjak.Mikor napokkal ezelőtt még azt mondta akkorát csalódott hogy többet nem hiszi hogy szerelmes lesz-e.Állítólag nagyon félt tegnap hogy elveszít mivel tegnap volt a volt a válási tárgyalásom(5hónapja élünk külön)azt hitte hogy kibékülök az exemmel.Nem tudom most hogy bevalotta hogy szerelmes belém örülnöm kellene de semmit se változott.Én ugyanugy imádom....persze örülök neki hogy már szerelmet érez és nem csak szeret.de azért még irjatok hogy szerintetek meik a fontosabb...
2009. okt. 22. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!