Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kaptam fel a vizet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kaptam fel a vizet? Fontos!

Figyelt kérdés

Decemberben külön voltunk egy hónapot a barátnőmmel, ez idő alatt én is lefeküdtem lányokkal, és ő is fiúkkal. Eleinte tagadtam de rájött, de nem kérdeztem hogy ő is megtette e, mikor rákérdeztem megmondta hogy igen. Nem tudom ezen túltenni magam, hiába nem voltunk együtt, de nagyon zavar :S


20F-18L és 2 éve vagyunk együtt


2013. júl. 6. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a lényeg az, hogy te voltál lányokkal, ami teljesen normális és semmi gond nincs vele, viszont az, hogy ő volt fiúkkal, az már zavar? Nem gondolod, hogy itt valami nem stimmel a kis fejedben...?
2013. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te egy Véglény vagy, meg a csajod is.
2013. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tagadtad, neki miért kellett volna megmondania neked? Szerintem nem volt jogos.
2013. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jogos.

Mivel te is ugyanúgy megtetted.

Zavarhat, de őt is zavarhatja, hogy te is mással.

Szóval úgy kell neked, ha nem lettél volna te is mással, jogos lenne.(kicsit)

2013. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bagoly mondja verébnek...


Bár, ha szakítottatok - akár csak egy hónapra - és te mondjuk nem is feküdtél volna le senkivel, csak ő, akkor sem kérhetnéd számon. Ha külön vagytok, akkor külön vagytok, akkor nincs közöd az életéhez. Ha zavar, hát zavar, döntsd el, hogy túl tudod-e tenni magad rajta, de ha nem, akkor se vele veszekedj emiatt, mert kvára nem hibázott.

Főleg ne úgy, hogy te is lefeküdtél másokkal.

2013. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.

Ráadásul te tagadtad is, vagyis hazudtál, ő legalább őszintén válaszolt.

Ha pedig neked lehet másokkal szexelni, neki miért nem?! Ha nem is voltatok együtt?

2013. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 belbolyhocska ***** válasza:
100%

Felmelegítve csak a káposzta jó.

Amúgy belegondoltál abba, hogy mit írtál? Neked szabad neki nem?? :D

Bár szerintem ha igazán szeretnétek egymást, nem b***tatok volna félre, sőt nem is szakítottatok volna...

Ti csináltok a szart, akkor most igyátok is a levét!!

2013. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem jogos, mivel külön voltatok azt csinált amit akart. Az már csak hab a tortán, hogy te is megtetted.
2013. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én szakítottam, nem ő
2013. júl. 6. 14:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha te szakítottál, akkor pláne érthetetlen számomra a dilemmád. Szakítottatok, mindketten másféle kerestétek a boldogságot, amihez a barátnődnek pontosan ugyanannyi joga volt, mint neked. Vagy tedd túl magadat rajta, ha barátnődnek sikerült a te dolgaidon vagy menjetek szét végleg.
2013. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!