Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elromlott a kapcsolatunk? Meguntuk egymást?

Figyelt kérdés
Párommal 8 hónapja vagyunk együtt és teljesen megváltozott minden az utóbbi 2 hónapban. Az elején éltünk-haltunk egymásért, csodálatos volt a szex is. De most folyton veszekszünk. Állandóan beszólunk egymásnak, a szex is elromlott. Főleg mióta fogamzásgátlót szedek. Emiatt kicsit lecsökkent a szex iránti kedvem, talán ez is gond. Én ugyanúgy szeretem mint eddig, de valami elromlott közöttünk. Sokkal türelmetlenebb vagyok vele szemben én is. Mit csináljak? Szeretném helyrehozni a kapcsolatunkat, de nem tudom hogyan.
2013. júl. 7. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet
2013. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ajajajaj, azok a fogamzásgátlók...

Ha teheted, azonnal hagyd abba, van még pár másik módszer erre.

Igen, bizonyítottan elveszi a libidót, később egyre jobban, megemeli a pulzusszámot, vérnyomást, ami idegeskedéshez, dühkitörésekhez vezethet.

Minden, az endokrin rendszerbe való beavatkozás ide vezet.

És még sajnos eltart egy darabig, amíg kiürül.

2013. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 GentLnazi ***** válasza:
A szervezet vegyi úton való manipulálásának az eredménye.
2013. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem csak a szex a lényeg...
2013. júl. 7. 09:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy ülj le vele megbeszélni, hogy legyetek türelmesebbek egymáshoz, csináljatok több közös (lazulós)programot...

Vagy szakíts vele!


Az első esetben mindkettőtöknek változtatni kell, és türelmesnek kell lenni...kompromisszumokat kell kötni.


(Nagyon nem ismerjük a körülményeket, szoktatok-e eljárni valahova, hány évesek vagytok...) Így kissé nehezebb tanácsot adni :)

2013. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is igy voltunk aztan dobott a baratom egy masik lany miatt..ha szereted beszeld meg vele..en mar elcsesztem..L
2013. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a fogamzásgátló szedését és higyd el, szex is jó lesz és ideges sem leszel.

L, 22

2013. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress másik védekezési módszert, próbáld ki a nuvaringet, vagy gumizgassatok újra.
2013. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én megértelek, mi is elég hosszú ideje együtt vagyunk ( jócskán régebb óta, mint ti x) ) és néha nekem is az agyamra megy a párom, ahogy én is neki. Néha kikészítjük egymást, aztán csak hozzádörgölöm az orrom, ő pedig megsimogatja a hátamat és ismét minden a legnagyobb rendben. Próbáljatok kicsit több teret adni egymásnak! Menjetek el egymás nélkül bulizni, csináljatok külön programokat. Szerintem ha minden okés, a külön töltött idő rá fog ébreszteni arra, hogy mennyire hiányzik a másik... :)

U.i.: A szexet direkt nem vettem vele a válaszomba, arra csak az a válaszom, amit az előttem írók is megemlítettek... Sok szerencsét!

2013. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!