Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek...Csak nagy köztünk a korkülönbség. Én 15 vagyok ő 18. Nagyon jól elvagyunk már többször is találkoztunk de attól félek nem hiszi el mit érzek iránta..mit tegyek hogy elhiggye?
2013. júl. 7. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű...bizonyíts neki:)
2013. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akárhogy próbálom hiába..
2013. júl. 7. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban még elég nagynak számít ez a korkülönbség, főleg így, a lány javára... én 18 évesen biztos nem jöttem volna össze egy 15 évessel. Persze, sok minden függ a körülményektől is, de így látatlanban azt mondom, hogy én sajna sehogy sem vettelek volna komolyan.
2013. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig csak idősebb barátnőm volt...kettő. Mind a kettő 17éves.
2013. júl. 7. 10:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Értem, de ettől még nem vettelek volna komolyan. Nem bántani akarlak, vagy ilyesmi, csak ez van... :)
2013. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De miért nem?:/
2013. júl. 7. 11:03
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem kispályázol, öcsi.
2013. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem voltak komolyak...Egy "érett" 17-18 éves nem nagyon akar összejönni egy 15 éves gyerekkel, persze nem akarok általánosítani, lehet hogy te nem vagy gyerek, de nem ismerlek, ha nem inged, ne vedd magadra.
2013. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, ezt sajna nem tudom megmagyarázni. Az ember egész élete során kb. pont ez alatt a három év alatt (persze ez eltolódhat ill. bővülhet) tapasztal, fejlődik, tanul a legtöbbet. Ezt persze nem úgy kell érteni, hogy később ez nem történik meg, de ez az az időszak, amikor a legintenzívebben éljük meg a dolgokat, minden "pörög ezerrel", ez a pár év nagyon sokat számít ilyenkor... Egyszerűen annyi, hogy 18 évesen a magam fiatalkori "nagyképűségével" és "élettapasztalatával" egy 15 éves fiút gyereknek tekintettem magamhoz képest. Persze mindenhol vannak kivételek, de szerintem nagy átlagban ez a jellemző: egy 18 éves lány nőnek érzi magát, és nem tud férfiként nézni egy 15 éves gyerekre. :(
2013. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zoliba' ***** válasza:
élvezz a mellére,akkor majd elhiszi.
2013. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!