Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nővel hogyan lehet normálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővel hogyan lehet normálisan problémát kezelni?

Figyelt kérdés

Amikor elindult a kapcsolat, mondtam a barátnőmnek, hogy nekem megvan a magam életvitele, hobbijai és intenzíven sportolok. Ezt ő persze megértette ismerkedéskor és így jöttünk össze. Én budapesti vagyok, Ő nem, így kellett utazgatni a találkozókhoz, de heti 2 éjszakát így is fixen együtt voltunk minden héten. Ahogy belém szeretett, egyre többet akar. Én ezt értem, de rendszeresen hisztizik, hogy legyünk együtt már péntek-szombat-vasárnap is, tehát a teljes hétvégémet töltsem vele. Én értem a lelkesedését, de így esélyem sincs a hobbijaimnak élni, mert edzenem is kéne, és szeretem egyedül is lenni, igénylem egy kicsit a nyugalmat. Ő meg kezd nagyon rámkattanni, és amikor megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy egyszerűen én nem vagyok ez a "sülve-főve együtt vagyunk napokat" ember, hanem 1-1 éjszaka okés, de kell az egyedüllét is, a sportolás, a hobbijaimnak is szeretnék időt szentelni, akkor bevágja a durcit. Szabályos hisztiket vág le, és közölte x napig nem veszi fel akkor a telefont stb.

Miért csinálják ezt a nők?

Hogyan magyarázhatom el neki normális érvekkel, vagy hogyan juttassam el a buksijába, hogy nem csak az van, amit Ő szeretne?

25/f


2013. júl. 7. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőkkel problémát kezelni v kompromisszumot kötni nem lehet. Ha elég jól nézel ki, mindig az lesz, amit te akarsz. Ha nem, akkor pedig mindig az, amit ő, amíg nem talál nálad jóképűbb fickót.
2013. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kapcsolatfüggő és nincs korrekt egyéni személyisége, nem tudja lekötni magát, szerintem te csinálod jól! a lááány energia vámpííír
2013. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy-vagy.

kifejtés: vagy hagyja, hogy amit szeretsz, arra időd legyen, vagy ha nem,lapát,mert bár szereted, de nem akarod egy kullanccsal a nyakadon leélni az életed.

Egyébként,ha neki is lenne értelmes tevékenysége, amit szeret, amit nem muszájból végez, hanem mert érdekli, nem lenne ez. (N)

2013. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez ott kezdődik ki mit akar és mit vár el a kapcsolattól

Te nem akarod szorosabbra venni, sőt nem is akarsz majd senkivel együtt lakni, de egy biztos a barátnőd szerelmes Beléd, de te kevésbé

szóval tisztázd le mit szeretnél mond el neki, Te csak így tudod elképzelni ezt a kapcsolatot

amúgy férfiben is van ilyen, hidd el N

2013. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Amélia:) ***** válasza:

Én menekülnék egy ilyen kapcsolatból:D


Amúgy igenis meg lehet beszélni a nőkkel a problémákat! Ha van olyan értelmes...

2013. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet beszélni; mondjuk én eleve kerülöm az ilyen férfiakat, akik nagyon a másik nyakára akaszkodnak, mert én is hasonló vagyok, mint te; igénylem az egyedüllétet, általában heti 2 találkozás nekem elég. Párom munkája sem teszi lehetővé a gyakrabbi találkozást.

Korrektül elmondtad neki már a kapcsolat elején, hogy te ilyen típus vagy, talán idézd fel neki, hogy te már az elején tisztáztad vele ezt a dolgot. Viszont lehet neked is engedned kéne kicsit, és nem mindig, de mondjuk 2-3 hetente együtt tölteni a hétvégéket. Próbáljatok meg mindketten engedni a másiknak, és kompromisszumot kötni, különben nem fog menni. Ő még inkább a nyakadra akar majd akaszkodni, te menekülni akarsz, és nem lesz jó vége.

2013. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert a barátnődnek jogosan az az érzése, hogy te csak alkalomszerűen leakasztgatod a szögről menetrendszerűen. Meg nyilván szerelmes, ami viszont te nem vagy belé és többet igényel belőled mint heti 2 kósza éjszakai dugás, ami természetes. Én nem hisztiznék, csak simán kivágnálak a helyében bárhogy is fáj,, mielőtt annyit mondhatnál, hogy fapapucs.


27 N

2013. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!