Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki próbált már úgymond segíteni egy forever alone srácnak, vagy esetleg járt is vele?

Figyelt kérdés
Ha igen, tényleg nagyon gáz volt vele lenni, vagy milyen volt? Erősítette, vagy cáfolta a srác az ellenük általában felhozott érveket?

2013. júl. 7. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Miért erőltetné rá magát egy lány valami életképtelen fiúra?
2013. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy szép gesztus, én tuti örülnék neki:)
2013. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia Dave..
2013. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Én már többször próbáltam (itt is) segíteni, tanácsokat adni ilyen srácoknak. De már befejeztem... mindig ugyan az a vége: hiába mondok bármit, azt reagálja, hogy "oké, ez tényleg igaz... megpróbálom" aztán vagy nem tesz semmit és kesereg tovább, mert az olyan jó vagy pedig felháborodik, hogy ha már segíteni próbáltam neki, akkor miért nem randizok vele és dögöljek meg :)
2013. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!