Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj, vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, vagy miért nem képesek felfogni, hogy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy én nagyon rosszul érzem magam a külsőm, a környezetem, az életem miatt, de mindenki azt mondja, hogy én nagyon jól vagyok így. Lehet, hogy csak udvariasak, de mindenkinek megmondom a szemébe, hogy hazudik, és, hogy ez teljesen felesleges, de ők azt mondják ez az igazság. Anyuék pszichiáterhez akarnak vinni, mert egyszerűen nem értik mi a bajom. Pedig tudják nagyon jól, hogy az iskolában nincsenek barátaim, mert nagyon rossz a társaság, nekik az a lényeg, hogy a tanáraim szeretnek, jó véleménnyel vannak rólam, a másik, hogy kövér vagyok (170cm/76kg), bár régebben 95kg voltam, és szerintem a többség ahhoz képest viszonyítva mondja, hogy jó ez így. Elég gyakran sírok, de nem panaszkodom soha, szóval nem értem, hogy mi a bajuk.
2013. júl. 7. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Már ne vedd sértésnek de szerintem ez a tipikus Jajj de csúnya vagyok, (de merjél egyetérteni velem a fejed lerugom) típus vagy, aki szereti hallani, hogy jajj dehogy is, tök szép vagy.

Már csak azért gondolom, mert én kb ugyanígy érzem magam iránt, hogy ronda vagyok, mégse hangoztatom.. minek?

2013. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sose mással foglalkozz mindig azt nézd,hogy neked mi jó...és ha te úgy érzed,hogy valami nincs rendben akkor változtass a szüleid válasza ellenére is:) Amúgy mennyi idő vagy?

--

F/16

2013. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne mással foglalkozz... Ez hülyeség... próbálj minél többet sportolni, és a rossz emebereket kerüld..jobb így. BIztos szép vagy :)
2013. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, így van első, mert nem szeretek beszélni róla, soha nem is hangoztatom nem is kérdezem, nézegetem magam, vagy sírok, de akkor azt is kizárólag egyedül, soha nem várom, hogy mondják, hogy gyönyörű vagy, meg jól vagy így, mert tudom, hogy nem, de az idegesít, ha ezt mondják, mert tudom, hogy nem így van. Egyébként 16.
2013. júl. 7. 16:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Iskolát meg nem lehet váltani, mert oktatásra nagyon jó iskola, csak lelkileg tesz tönkre de ez nem sokakat érdekel, mert azt mondják a szüleim, hogy máshol sem lenne jobb.
2013. júl. 7. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig egy jó társaságú iskola sokat segít..mind tanulásban mind pedig közérzetben.
2013. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenki azt mondja, nem lehet, hogy Te tévedsz? Amit pedig tanácsolnék: A gimi egy elég zárt kör, de elnézhetsz másfele is. Beiratkozol valahova. Sport, fizika, matek, nyelvtanfolyam, ahol új embereket ismerhetsz meg. Nem kell azért Dunának menni. Ha a tanáraid szeretnek, akkora hulladék azért nem lehetsz. Csak ezt a nyarvogást hagyd abba!
2013. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!