Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vontatok már be egy harmadikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vontatok már be egy harmadikat a szexbe?

Figyelt kérdés

Ha igen kinek az unszolására vagy közös megegyezés volt? Ki volt az illető? Milyen volt? Csinálnátok még egyszer?


Csak arra vagyok kíváncsi, aki csinált ilyet, illetve abból sem kérek, hogy "ha ilyen unalmas vagy blablabla", mivel a kérdés csak elméleti. :)


2013. júl. 7. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen vontunk,jött a szuka tacskó kutyám és elkezdte nyalogatni a zacskómat élveztem nagyon nem szóltam rá,barátnőm se zavarta.
2013. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akaratomon kívül a párom bevont tegnap egy srácot csak engem felejtettek el felébreszteni
2013. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!