Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy lánnyal, aki nem mer megnyílni, talán még szeretni se igazán?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne őt mégis valahogy meggyőzni, hogy ha senki másban sem bízik, akkor is bennem bízhat? Be van zárkózva mindenki előtt és a bizalom érzés hiánya miatt nem mond el többet magáról senkinek sem. Vagyis mondhatni semmit sem mond el magáról, ami mássá tenné a többi embernél. Mélyen magába zár minden érzést a nevetésen kívűl. Még az annya sem tudja, hogy mi van a felszín alatt. Lelkileg egészségesnek mutaja magát, de látszik rajta, hogy valami nagyon nyomasztja és szeretném, ha végre kiadná magából, mert láthatóan nem tesz jót neki.

2013. júl. 7. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ők a tipikus önsorsrontó emberek. Nincs erejük kilépni a sz*rból, mindenkit eltaszítanak maguktól, és ezt tudják is, sokszor pont ezért gyűlölik önmagukat. Mondhatsz nekik bármit, úgyse fognak bízni benned, ha ők nem akarnak. A változás - mint sok más esetben - itt is elsősorban rajtuk múlik. Ha szerencséd van, akkor egyszer-egyszer sikerül feltörni egy ilyen páncélt, de sok munka kell hozzá, és nem biztos, hogy megéri. Csak akkor lehet rajta segíteni, ha ő is akarja.
2013. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak apránként....kezdj el közeledni felé, kérdezd először a napjáról, hogy hogy érzi magát, aztán egyre jobban megnyílik majd, de ne hagyd cserben ha egyszer elkezded majd, fejezd is be és légy vele te is őszinte!
2013. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Hagyd a francba!
2013. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban a francba hagyni, mert amennyire hagyta magát megismerni, megéri az időt. Jó vele lenni függetlenűl ettől a tulajdonságától, mert ő viszont azon kevesek közé tartozik, akinek bármit el tudnék mondani Nem mondom, hogy nem vágna földhöz, ha idővel nem lenne semmi sem, de már annak is örűlnék, ha végre megszabadúlna a saját rabságából.
2013. júl. 7. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha ő nem akarja, akkor tehetsz bármit, nem fog közel engedni magához. Tudom, hogy mit érzel, mert egyszer én is szerelmes voltam egy hasonló lányba, csak aztán félresiklott valahol az egész.
2013. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálnám ha félre siklana a dolog és azért már megéltem én is pár dolgot, hogy tudjam mi nem éri meg a próbálkozást, a rászánt időt és ő megéri.
2013. júl. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!