Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátom elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátom elhanyagol. Ti mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés
mindig én keresem, ő engem kb soha...mindig eljárok hozzá busszal, ami nekem azért pénzbe kerül /jegy stb./, mikor meg rajta van a sor nem jön el, hanem pár órával előtte valami fontos közbejön neki, amit megértek, viszont két héttel előbb meghívtam a szüleim házassági évfordulójára, ami már a 20. lesz, ő meg annyit mondott, nem hiszem mert attól függ apukája mit tervez...most komolyan mit tegyek? ez így normális?

2013. júl. 7. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég gáz. :/ Azt ajánlom, beszéld meg vele!

Csinálhatnád azt, hogy most egy ideig nem keresed, amíg nem hív ő maga! Én ezt az egyik barátnőmmel játszottam el, kb. 3 hétig nem keresett. Ekkor jöttem rá, hogy a barátségunk már nem a régi...

2013. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Doktor Jo ***** válasza:

Nem nem teljesen normális...Valóban úgy tűnik, hogy elhanyagol téged. De ezt ha egy kicsit ügyes vagy akkor nem hagyod. Ülj le beszéld meg vele, aztán ha nem működik gondold át.


Mivel én tanácsot sosem adok csak ötletelek, tiéd az érdem ha jól használod, amit felhasználsz :)


Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul, korrekt válaszokra számíthatsz, bármilyen témában.

2013. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt csinálom, de egyelőre nem ír...nem keres, igazából sose szokott keresni, mindig én keresem :(
2013. júl. 7. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen kapcsolatban biztos nem maradnék, mert eléggé sértené az önérzetemet.

Viszont szerintem ne trükköz sehogy, hanem nyíltan mondd el neki, hogy ez téged zavar, és mit változtasson, és kérdezd meg, hogy miért viselkedik így.

Ha fontos vagy neki, akkor normálisan fog rá válaszolni, kiderül az oka, és változtat rajta. Ha nem, akkor...

21L

2013. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én csak azért várok, hogy egyáltalán keres e...mindenképp elmondom neki személyesen, hogy bánt

mondja, hogy szeret, de a tettei nem ezt mutatják és a szavai nem elegek, sose bizonyítja, hogy igaz lenne

2013. júl. 7. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!