Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Én 22 vagyok, ő 28F. Másfél éve vagyunk együtt, egy költözés után mind a ketten munkanélküliek lettünk. Esküszöm, semmi pénzünk nincs, az anyukája segít a leggyakrabban ki minket(ők vannak a legközelebb).

Folyamatosan nézem az álláshirdetéseket,s jelentkezem is rá. Gondoltam OKJ-t tanulni, de esküszöm, h arra sincs pénzem, hogy azt kifizessem...

Ja, és albérletben lakunk, de akivel együtt laktunk, az most fog elmenni, így utána miénk az egész lakás fizetni.

Ő annyira nem görcsöl (látszólag) a dolgokon, de én nem egyszer kiborultam már, hogy ilyen hozzáállással nem lesz soha a büdös életben pénzünk.

Most ott tartunk, hogy a költözés óta igazából alig feküdtünk le. Egyszerűen nem kívánom. Nincs szikra, nincs vágy... egyszerűen csak babusgatásra vágyom, és kész.

Én kezdek közönyösen lenni, néha tarkítva egy idegbeteg kirohanással.

Most megkaptam, hogy biztos van vkim, és megcsalom.

Pedig aztán ég látja lelkemet, nem hogy mást nem kívánok, de még magammal sem játszom, meeeeeeeeeert nem kívánom!

Meg a múltkor engedtem neki, de utána meg az volt a baja, hogy nem élveztem. Azt is megkaptam a fejemre.

Szeretem a páromat, de a mostani (talán átmeneti) helyzet kiidegel. Ő meg ezt nem érti meg.

Szerintetek mit csináljak vele?


2013. júl. 6. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki a dolgokat amit itt leírtál, Ő is látja,hogy álltok,gondolom megérti...
2013. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már mondtam. Nem is egyszer. Aszondja, ilyen nincs. Másik pillanatban megérti. Aztán kezdi elölről és a végén kiborul ő is. Aztán pár napig hajtja magát a jelentkezésekkel, majd megint kezdődik minden elölről..
2013. júl. 6. 13:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már alig várom, hogy újra fizetést kapjak,s remélem minden visszakerül a régi kerékvágásba...
2013. júl. 6. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudtok a szűkös időkre hazaköltözni?
2013. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
remélem helyrejön nálatok minden! én sem szoktam semmi szexet v hasonlot kivánni a stresszes idöszakokban csak az öszebújást... sztem ez normális, ha mégis van sex en sem élvezem, mert máshol jár az agyam..
2013. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyre számíthatsz a "párodra" a bajban. Ilyen erős, ilyen férfias... Neked tényleg az a téveszméd, hogy ha lesz munkátok, akkor minden helyrejön majd? Erre az emberre bíznád a jövődet?
2013. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!