Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek egy szexkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy szexkapcsolatba egy ilyen pasival? (19/L)

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, akivel elég ritkán vagyok egy társaságban. Jókat lehet vele beszélgetni, de eleinte, jópár hónapig csak haverként tekintettem rá,viszont néhány hete iszonyatosan kivánom testileg. Nem igazán tud letelepedni egy nő mellett. Ha van is neki épp, biztosan megcsalja. Valószinűleg velem is ezt csinálná, ha összejönnék vele, ezért nem is nagyon érzek különösebb vágyat rá, hogy a pasim legyen. Ezért gondoltam egy szexkapocsolatra. Attól viszont rohadtul félek, hogy ha lefekszek vele, engem is majd csak egy "lyuk"nak fog nézni. Nem tudok mit csinálni, mert csak rá gondolok mostanában... Van egy olyan érzésem, hogy nem sokáig fogom birni, annyira kivánom, ha ott van közelemben, és ha egyszer megtörtént, és jó lesz, biztosan meg fog ismétlődni. Esküszöm csodálom, hogy eddig nem feküdtem le vele...
2013. júl. 7. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jókat lehet vele beszélgetni, akkor velószínűleg nem csak egy lyuk leszel neki... szerintem jó ötlet! ha kívánod, miért ne lehetne szexkapcsolat?! talán még komolyabb is lesz a dolog, ki tudja... szerintem egy próbát mindenképpen megér
2013. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne kínozd magad. Feküdj le vele.
2013. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Attól viszont rohadtul félek, hogy ha lefekszek vele, engem is majd csak egy "lyuk"nak fog nézni."


Annak fog, ettől függetlenül hajrá, te életed, meg amúgy is YOLO, ugye? Sok szerencsét, a remény hal meg utoljára...! ;)

2013. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne ribiskedj és keress egy jófiút.
2013. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele, és felejtsd el! Addig úgysem szabadult a gondolatától amíg meg nem teszed. Ha meg félsz attól, hogy csak kihasznál, akkor meg legyél nő és hagyd a fenébe. 19 éves vagy nem valami csitri, nem igaz hogy nem tudod eldönteni :$ 19/F
2013. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én inkább veled mennék bele.

F

2013. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék mi történt azóta, megosztanád velünk?:D
2013. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!